Wpis z mikrobloga

tej jakie zdarzenie chcielibyście obejrzeć gdybyście mogli się cofnąć w czasie, ale bez możliwości interwencji i mówienia o tym komukolwiek?
ja bym zobaczyła kto stał za najbardziej znanymi zbrodniami tak dla zaspokojenia swojej wiedzy, a z osobistych to poszłabym na ślub rodziców
albo na swój chrzest bo podobno się darłam wniebogłosy i bym się śmiała zza konfesjonału
#gownowpis
  • 76
  • Odpowiedz
@Turqi: książka o tym, ze ludzie znaleźli sposób na podglądanie przeszłości - są wzianki o jezusie i paru innych rzeczach np. Pochodzeniu ludzi itp. Fajne zobrazowanie pomysłu, którzy podrzuciłaś tym wpisem
  • Odpowiedz
@Turqi: cofnąłbym się do momentu jak zakładam konto na wykopie, by może z perspektywy trzeciej osoby zrozumieć co sprawiło, że znalazłem się w stanie mentalnego Czarnobyla.

Chciałbym też obejrzeć naukowców pracujących przy projekcie Manhattan. To byłoby dla mnie niesamowite.


  • Odpowiedz
  • 1
@Turqi: nie tyle zdarzenie, co chciałbym się przejść ulicami mojego miasta (Piła) przed tym, jak w czasie wojny zostało zrównane z ziemią. Miasto było bardzo ładne, do teraz ostało się niestety bardzo mało zabytków, pozostał jedynie czar przedwojennych zdjęć.
  • Odpowiedz