Wpis z mikrobloga

Wystarczyło, że człowiek ruszył się zagranicę i pooglądał trochę mężczyzn. Mogę zweryfikować powiedzenie "Polacy to najlepsi mężczyźni na świecie" jako absolutne kłamstwo. Oni chyba sami to wymyślili, żeby się dowartościować i jeszcze bardziej czuć sie samcami alfa.

Polecam wszystkim mirabelkom zagraniczne podróże, wówczas same zweryfikujecie, czy Polacy są tacy wyjątkowi.

#niebieskiepaski #rozowepaski #oswiadczenie
  • 39
@Jackey: nie no na pewno jest w tym trochę prawdy, jak w poprzednim wpisie, ale tak naprawdę to trawa jest bardziej zielona tam gdzie nas nie ma.
Mogę mówić se o Włoszkach i ich pozytywnym temperamencie, o tym jak Niemki są konkretne i wiedzą czego chcą jak Francuzki są dobre w wiadomo czym ( ͡° ͜ʖ ͡°) , ale kurde jednak coś w Polkach jest. Peace.
@Jackey nie otagowała #pdk, więc jakby ktoś nie wiedział, to kalka tego posta:
http://www.wykop.pl/wpis/19744157/wystarczylo-ze-czlowiek-ruszyl-sie-zagranice-i-poo/

Jest jednak pewna zasadnicza różnica...

@Jackey

Mogę zweryfikować powiedzenie "Polacy to najlepsi mężczyźni na świecie" jako absolutne kłamstwo. Oni chyba sami to wymyślili

Nie. Oni tego nie wymyślili. Ty to wymyśliłaś.

Nigdzie nie funkcjonuje powiedzenie "Polacy to najlepsi mężczyźni na świecie". Polacy zdają sobie sprawę, że takie stwierdzenie byłoby z dupy wyjęte, bo takie rzeczy ciężko obiektywnie
@Jackey: trudno konkurowac mężczyźnie z kraju gdzie prezydent zarabia tyle co pracownik lotniska w Niemczech z właśnie mężczyzną z zachodu. Większość kobiet nie rozumie że to jak zachowuja się Polacy to kwestia tego ze #!$%@? w gownorobotach po 12h bo #!$%@? maja bo zachod kilkadziesiat lat temu ograbil dorobek ich calych familli. Jesteśmy (jako Polscy mężczyźnii) pokoleniem straconym. Dopiero nasze wnuki beda mogly cieszyc sie zyciem na zachodnim poziomie.