Wpis z mikrobloga

Wystarczyło, że człowiek ruszył się zagranicę i pooglądał trochę mężczyzn. Mogę zweryfikować powiedzenie "Polacy to najlepsi mężczyźni na świecie" jako absolutne kłamstwo. Oni chyba sami to wymyślili, żeby się dowartościować i jeszcze bardziej czuć sie samcami alfa.

Polecam wszystkim mirabelkom zagraniczne podróże, wówczas same zweryfikujecie, czy Polacy są tacy wyjątkowi.

#niebieskiepaski #rozowepaski #oswiadczenie
  • 39
Polacy to najlepsi mężczyźni na świecie"


@Jackey: słaby bait, bo polscy mężczyźni ani kobiety tak nie twierdzą. Za to w Polsce ludzie mają zbyt wysokie mniemanie o Polkach.

W piosence z fragmentem ,,Najlepsze witaminy mają polskie dziewczyny"

jest druga zwrotka, mówiąca ,,największe braki mają polskie chłopaki" i nietety obate stwierdzenia utarły się w naszym społeczeństwie.
@mamrotekk: no tak. Bo jakby ten post był pierwszy, a oryginalny wskoczył jako zarzutko, to byłoby wielkie heheszkowanie, jakie to świetne i w ogóle. Zarzutka lvl over 9000!. Ale że poszło tak jak jest teraz, to już nie zarzutka, tylko boleści dupska.
Ach ta hipokryzja...
@Xax92 Ale o co ci chodzi mirasie, czego tak płaczesz?

EDIT. Aaaa, juz wiem. Az tak piecze dupa zeby #!$%@? sie do najbardziej plusowanych wpisów? :D To mi robisz dzien z rana. Polecam zimne okłady i wykopkowy detoks