Wpis z mikrobloga

Mireczki dbajcie o swoje #rozowepaski - dzisiaj ze swoją mam drugą rocznicę i kupiłem jej od dawna wymarzony iWatch - zadowolona jak nigdy, a i piątkowe wyjście z kolegą do pubu przeszło jakoś bez zająknięcia :-).

Rada dla wszystkich #przegryw i #tfwnogf - też byłem jednym z Was, po prostu trzeba czekać na właściwą osobę i się STARAĆ, ja trzy miesiące sobie odmawiałem wszelkich przyjemności żeby Swoją obdarować takim prezentem, jak czytam posty, że komuś się nie chce iść na drugie spotkanie, albo narzekanie, że dziewczyna w restauracji zamówiła drogie drinki to ręce opadają - z takim podejściem zawsze będziecie sami...

#zwiazki #milosc #takaprawda
Pobierz
źródło: comment_5M0U0xrSKMkDYlWkKld8Y1L3tqipXbkb.jpg
  • 88
@rtone:

Rada dla wszystkich #przegryw i #tfwnogf - też byłem jednym z Was, po prostu trzeba czekać na właściwą osobę i się STARAĆ, ja trzy miesiące sobie odmawiałem wszelkich przyjemności żeby Swoją obdarować takim prezentem


Akurat #przegryw jesteś nadal, co najgorsze, nie widzisz tego bądź nie chcesz widzieć. A jesteś nim, ponieważ wierzysz w iluzję, że kobiety zdobywa się finansowaniem ich zachcianek i "prezentowaniem". Taka kobieta widzi w tobie sponsora, ale
@rtone:

PS Przypomina mi się jeszcze przykra, ale pouczająca historia. Miałem kolegę myślącego podobnymi kategoriami, co OP. Miał "dziewczynę" - przynajmniej tak mu się wydawało. Starał się, przynosił jej róże. Miesiącami czekał na seks z nią. Był okropnie zazdrosny, gdy inni podwalali się do niej. Ale on uparcie myślał, że musi być dla niej ekstra miły bo myślał że ona to doceni. Kupował jej coraz to droższe prezenty, łańcuszki, barnzoletki, kolczyki,