Wpis z mikrobloga

A i tak na koniec.
To Legia gra w Lidze Mistrzów. Nie wasze kluby.
To Legia się tam dostała gdy wasze nędzne kluby nie potrafiły pokonać jakichś pastuchow z zadupia.
Legia może przegrać każdy mecz 6-0 i tak będzie lepsza od waszych słabych klubikow. #pilkanozna #legia
  • 53
  • Odpowiedz
szkoda że nie powalczyły w 1-2 rundzie LE XD


@Oskarek89: No Zagłębie akurat mega walczyło w 3. rundzie nawet, to że nie mieli na końcu szczęścia to już nie ich wina. Widzę że dalej kozaczysz, ale przypomnij sobie jak wyglądały eliminacje do LM w wykonaniu Legii, szczególnie drżenie o wynik do ostatniej minuty z AMATORAMI z Irlandii.

Poza tym tak jak mówię. Możesz być słabszy, możesz przegrać, ale nigdy odpuścić.
  • Odpowiedz
To Legia się tam dostała gdy wasze nędzne kluby nie potrafiły pokonać jakichś pastuchow z zadupia.


@Oskarek89: przecież inne kluby nie miały takiej okazji aby grać przeciwko pastuchom z zadupia, top kek, pomijam to że legia miała gigantycznego farta w losowaniu w IV fazie, przecież jakikolwiek inny klub który byśmy wylosowali = dzisiaj bysmy grali w LE
  • Odpowiedz
  • 0
@Oskarek89 XD ile punktów za oprawę? Wyobraź sobie że ktoś może nie kibicować żadnemu z polskich klubów, a i tak może mu być wstyd za grę i wynik bo to jedyna nasza drużyna w lm.
  • Odpowiedz
To Legia gra w Lidze Mistrzów. Nie wasze kluby.


@Oskarek89: jak dobrze że ja jestem za Realem odkąd skończyłem 4 latka i mam wywalone w te prowincjonalne kluby które potrafią jedynie dostawać #!$%@? i grają gówno.

Lubię pooglądać jak ktoś naprawdę gra w piłkę, na poziomie niektórych piłkarzy których oglądałem wczoraj to ja byłem w wieku ~12 lat, tak sobie myślę że mogłem zrobić wielką karierę w polskiej lidze...
  • Odpowiedz
@Oskarek89: ej, czekaj, czekaj, bo może nie pamiętam. Czy Lech Poznań, który walczył jak równy z równym w LE z Juventusem i Man City, puszył się, tak jak Legia?
  • Odpowiedz