Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: to może Legia się jeszcze zajmie chodowlą jedwabników?

A tak serio to nie wiem dlaczego jest taki ból dupy u legionistów. Zamiast być dumnym z udziału w LM to zaraz jakieś hejty w stronę innych polskich klubów bo jakiś pajac napisał że wstyd i ogólnie #!$%@?. #!$%@? mieć trzeba i kibicować ile się da a nie tracić siłę na januszy ekstraklasy. Tyle mam do powiedzenia

@Oskarek89: Oskar jak tu sie nie smiac jak to #!$%@? parodysci? Bez ambicji, bez walki. #!$%@? z wynikiem, ale to co pokazali na boisku to #!$%@? zenada, a trenera macie na B klase. Pisze to ja kibic jeszcze smieszniejszego klubu, ktory dziekuje ze nie musi sie wstydzic w europie za taka gre "pilkarzy"

Serio dzisiaj kibice LEgi powinni isc sie #!$%@? a nie bronic klub za ten mecz xD Tu nie
@Oskarek89: taki fan to nie fan. Ja rozumiem jakieś głupie podś#!$%@? w stronę Legi. Ale w przypadku gry Legi w LM to nawet fakt iż kibicuje klubowi który Legi bardzo nie lubi to mimo wszystko w LM tylko Legia jako polski klub. I wydaje mi sie że każdy normalny kibic tak powie. A nie sebixy krzyczące " Legia to stara hehehehehe tylko nasz klub z 4ligi"
Legia może przegrać każdy mecz 6-0 i tak będzie lepsza od waszych słabych klubikow.


@Oskarek89: Oskarek naprawdę... Daj sobie #!$%@? spokój. Tobie powinno być wstyd za to co Legia dzisiaj #!$%@?ła. Wasi pajace potocznie nazywani piłkarzami ZHAŃBILI ten klub i Wasze barwy. Oni mogą przegrywać nawet i po 0-20 ale niech chociaż #!$%@? walczą. Wyszli na ten mecz na zasadzie "a i tak #!$%@? to #!$%@? xD chociaż se hymnu LM