Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskipasek do mnie "jesteśmy razem, ale nie w związku". Po tych słowach czuję do niego zajebistą niechęć.
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 17
Kasia: Mam niestety tak samo... 2 lata to już trwa jak "jesteśmy razem ale nie w związku". Kocham go strasznie, czekam cierpliwie aż może uda mi się rozbudzić to uczucie w nim. Wiem, że jemu zależy, ale też wiem, że mnie nie kocha. Ostatnio płakał jak mówił, że nie potrafi kochać, że nie wie dlaczego, że mnie przeprasza. Że po prostu nigdy nikogo nie kochał, nie wie jakie to uczucie i
@iamyourhell ale znasz tylko część historii która przedstawiła OP, a ma ona 2 zdania. Może ona mu robi gówno burze o wszystko i po prostu oznajmił, że są oni w teorii razem, ale nie jest to związek ze względu na jej zachowanie. Zinterpretiwalaś sobie jej wypowiedź tak jakby ja wykorzystywał dla przykładu, a może ma to drugie dno. Po 2 zdaniach chyba ciężko osadzić o co chodziło. Chodzi mi po prostu o
@iamyourhell jeśli jest tak jak Ty to zinterpretiwałaś to oczywiście, ale ja to zinterpretiwałam w sposób, że on daje jej do zrozumienia, że coś między nimi jest nie tak i że może trzeba nad tym popracować. Z mojego punktu widzenia autorka podała po prostu za mało informacji, które zostawiają zbyt dużo miejsca na domysły, więc nie można jej ani doradzić ani pomoc .