Wpis z mikrobloga

Pierwszym zleceniem jakie dostałam w nowej pracy 1mies temu był projekt zagospodarowania terenu wraz z projektem konstrukcji wiaty murowano - drewnianej wraz z doborem materiałow i wyceną. Dostałam wstępną koncepcję, ale nie spodobało mi się w niej nic więc zmieniłam wszystko:) Kierowniczka jak to zobaczyła uśmiechnęła się tylko pod nosem i kazała czekać na wizytę inwestorki. Inwestorka przyszła wczoraj. Okazało się, że to bliska znajoma prezesa:) Przyszła więc razem z nim - zobaczyć projekt, który sam dla niej narysował:) Dowiedziałam się o tym dopiero po chwili, po totalnym skrytykowaniu jego założeń:) Kierowniczka nadal stała z boku i uśmiechała się pod nosem;) Po dłuższej rozmowie i wysłuchaniu moich propozycji i rozwiązań - prezes przyznał się, że koncepcja była jego, pochwalił za pomysły i kazał brać się za realizację:) Dziś rano dostałam drugi monitor, lepsze oprogramowanie i telefon służbowy:)
Kurtyna:)
#truestory #pracbaza #chwalesie #budownictwo
  • 65
@monalisssa: Z opisu firmy wnioskuję że to lokalna firma polskiego przedsiębiorcy.
No to młody wilku posłuchaj starego wilka.

NIGDY nie pracują więcej niż mówi umowa. Broń się przed tym wszelkimi sposobami.
Pracuj dobrze jakościowo, ale nie dłużej w godzinach niż się umawialiście.

Bo praca w małych firmach ma skłonność do inflacji godzinowej.
A jednocześnie, jeśli umiesz to co robisz, to i tak nie mają cię na kogo wymienić.