Wpis z mikrobloga

Pierwszym zleceniem jakie dostałam w nowej pracy 1mies temu był projekt zagospodarowania terenu wraz z projektem konstrukcji wiaty murowano - drewnianej wraz z doborem materiałow i wyceną. Dostałam wstępną koncepcję, ale nie spodobało mi się w niej nic więc zmieniłam wszystko:) Kierowniczka jak to zobaczyła uśmiechnęła się tylko pod nosem i kazała czekać na wizytę inwestorki. Inwestorka przyszła wczoraj. Okazało się, że to bliska znajoma prezesa:) Przyszła więc razem z nim - zobaczyć projekt, który sam dla niej narysował:) Dowiedziałam się o tym dopiero po chwili, po totalnym skrytykowaniu jego założeń:) Kierowniczka nadal stała z boku i uśmiechała się pod nosem;) Po dłuższej rozmowie i wysłuchaniu moich propozycji i rozwiązań - prezes przyznał się, że koncepcja była jego, pochwalił za pomysły i kazał brać się za realizację:) Dziś rano dostałam drugi monitor, lepsze oprogramowanie i telefon służbowy:)
Kurtyna:)
#truestory #pracbaza #chwalesie #budownictwo
  • 65
to nie fabryka, tu się nie pracuje na godziny :)


@Oczomyjka:
No to co się #!$%@? do:

"NIGDY nie pracują więcej niż mówi umowa. Broń się przed tym wszelkimi sposobami.

Pracuj dobrze jakościowo, ale nie dłużej w godzinach niż się umawialiście."

Skoro wszystko teraz potwierdziłeś?
Najpierw ciśniesz z tego, a teraz napisałeś to samo, że pracujesz 8h, ale jakościowo dobrze przez co zarabiasz lepiej.

Mam w pracy takiego jednego. Ma ksywe