Wpis z mikrobloga

Czy wy też zauważyliście, że polskie seriale są oderwane od rzeczywistości w kwestii ubioru bohaterów, wnętrz ich mieszkań, stylu życia? No chociażby taka Rodzinka.pl - przecież to nie jest żadne odbicie stereotypowej polskiej rodziny. inb4 dobrze, że nie pokazują biedaków typu Kiepscy, ale takie seriale mogą nieźle wywierać presję na ludziach, a zwłaszcza młodzieży.
#gownowpis
grzysieg - Czy wy też zauważyliście, że polskie seriale są oderwane od rzeczywistości...

źródło: comment_1FJXDwWvewWBfldCT7UehrIQwQbzaI2A.jpg

Pobierz
  • 77
@grzysieg: Ale co w ich ubraniu jest nienaturalnego (no poza butami, bo jednak większość osób u nas nie nosi, ale pewnie tak jest im łatwiej na planie) o_O
Ogólnie za bardziej oderwane od rzeczywistości uznaję takie narzekanie, niczego jakoś szczególnie nienaturalnego w tym serialu nie ma. Trochę przerysowany ale to przecież serial komediowy. Nie, jakimś jego wielkim fanem nie jestem.
@MajkiGee: ja jak słyszę hasło "klapki" lub "LACZKI" to mam ochotę kopać jak kurczaki. Wychowywałem się w domu jednorodzinnym i zawsze chodziło się w butach, ale nie w tzw: "z dworu" tylko miałem swoje jakieś trampki albo inne adidki i przebierałem w domu i w tym chodziłem. Nie wiem skąd to się bierze, ale polską tradycją już jest chyba sytuacja, jak idzie się do kogoś z wizytą, szczególnie do starszego pokolenia,
tak, szczególnie irytujące jest chodzenie w butach po mieszkaniu


@MajkiGee: #!$%@? jeszcze że po mieszkaniu. Najlepsze jest jak oni tak hyc w tych butach na kanapę czy łóżko i oczywiście usiąść tak że buty na łóżku.

Albo te ich mieszkania. Studenty mieszkają po wynajmowanych mieszkaniach o standardzie całkiem nie studenckim. Ogólnie wynajmowane w serialach mieszkania są wycyckane że hej. Auta mają zazwyczaj nowuśkie mimo że zasuwają w jakiejś gównopracy. Można wymieniać