Wpis z mikrobloga

Czy wy też zauważyliście, że polskie seriale są oderwane od rzeczywistości w kwestii ubioru bohaterów, wnętrz ich mieszkań, stylu życia? No chociażby taka Rodzinka.pl - przecież to nie jest żadne odbicie stereotypowej polskiej rodziny. inb4 dobrze, że nie pokazują biedaków typu Kiepscy, ale takie seriale mogą nieźle wywierać presję na ludziach, a zwłaszcza młodzieży.
#gownowpis
grzysieg - Czy wy też zauważyliście, że polskie seriale są oderwane od rzeczywistości...

źródło: comment_1FJXDwWvewWBfldCT7UehrIQwQbzaI2A.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@Twojbratmirko: dobrze, jeżeli odbiorca potrafi jeszcze zachować na tyle zdrowy rozsądek, by rozdzielić świat serialu z rzeczywistością, bo jednak uwierz, że jest wielu ludzi, którzy dążą by mieli tak jak w serialu, a chociażby po to, by połechtać swoje ego i podnieść poczucie wartości. Oczywiście nie patrząc na skutki niektórych działań.
  • Odpowiedz
@grzysieg: mnie najbardziej w serialach #!$%@? to, ze glowa rodziny rano popija kawke i czyta gazete... SKAD ON DO #!$%@? MA GAZETE?! Jest #!$%@? rano! Kto chodzi rano do sklepu? I to w szlafroku?
  • Odpowiedz
@grzysieg: #!$%@? bo polacy nie mogą spojrzeć w TV na ładnie wyglądającego, zadbanego człowieka bo w środku już nie wytrzymują xD Muszą zobaczyć jakiegoś niedorajdę życiowego żeby móc wytknąć palec i powiedzieć "ha, jestem lepszy od niego" żeby sie poczuć lepiej xDDDDDD
  • Odpowiedz
@MrXavery: A myślisz że dlaczego Kiepscy dostali prawie 30 sezonów? Jak myślisz jakie są powody dla których paradokument jest najbardziej dochodowym i najczęściej oglądanym rodzajem serialu w Polsce? Dlaczego wcześniej reality TV się tak dobrze sprzedawało?

Ale zaskoczę cię tym - taka mentalność nie jest typowa wyłącznie dla Polaków, niezależnie ile złego chcielibyśmy o naszej narodowości mówić. To typowe dla ludzi, wszystkich, zawistnych i zazdrosnych, pełnych kompleksów które trzeba sobie
  • Odpowiedz
@grzysieg: Moja mama po oglądaniu tego serialu co zdjęcie wstawiłeś stwierdza, że zachowania i teksty które tam są pokazane idealnie odzwierciedlają nasze relacje więc może coś w nim jest xD
  • Odpowiedz