Wpis z mikrobloga

@Tak_masz_racje: Ta wątpliwa przysłowiowość to tylko założenia i dywagacje. Póki co DX12 za dużo na rynku nie namieszał a istniejące gry pozostawiają wiele do życzenia w kwestii zysków z tej technologii. Szczerze mówiąc, kibicowałem AMD z Polarisami, ale niestety RX 480 spowodował, że przesiadłem się na kartę od zielonych.

Co do VRamu, to fakt, ma mniej i tutaj może być największy problem jeżeli chodzi o nowsze gry.
@HaveANiceDayMan: rx 470 bardziej przyszłościowy @Raffael: to nie są tylko założenia i dywagacje zielony trollu, spójrż na wydajność swoich starych gtx 7xx w nowych grach i serii r9 2xx, w dniu premiery karty takie same cenowo były na podobnej półce wydajnościowej, dzisiaj W NOWYCH GRACH r9 2xx jest o połkę wyżej, do tego dochodzi fakt gdzie rx 470 lepiej radzi sobie w dx12 oraz konsole będą miały polarisy/vegi(czyli gry multiplatformowe
spójrż na wydajność swoich starych gtx 7xx w nowych grach i serii r9 2xx, w dniu premiery karty takie same cenowo były na podobnej półce wydajnościowej, dzisiaj W NOWYCH GRACH r9 2xx jest o połkę wyżej


@Jurigag: @HaveANiceDayMan: Nie przeczę temu, AMD ma dużo dłuższy cykl wsparcia dla swoich kart i wszyscy o tym wiedzą. Nvidia już zaczyna traktować linię GTX 9XX jako legacy i niestety nikogo to nie dziwi.
@HaveANiceDayMan: tak, 8gb ma szybsze pamięci ale to jest różnica 2-3% i wg mnie jeśli to będzie do 1080p to nie ma po co brać 8gb, tylko 4gb szukaj max do jakiś 1050zl, 8gb do 1150-1200 bo więcej się nie opłaca bulic za 480