Wpis z mikrobloga

Plusujcie nadpizzerię #raptorius, której właściciel na #kiermaszasi przez wiele godzin sprzedawał pizzę na kawałki w tempie 1 pizza na minutę i zebrał dzięki temu dwie pełniutkie skarbonki dyszek, dwudziestek, pięćdziesiątek i setek, każda o wielkości piłki do kosza! 6 kawałków x 60 pizz x co najmniej 3 godziny! #poznan #pomagajo #pizza
kayleigh1507 - Plusujcie nadpizzerię #Raptorius, której właściciel na #kiermaszasi pr...

źródło: comment_arllYNoTnQwDsqlHaTbv5sqnmH6rsjz1.jpg

Pobierz
  • 38
@kayleigh1507: Pizza bardzo dobra, ale kiedyś mieszkałem w sąsiadującym z nią bloku. Zawsze jak zamawiałem pizze to dostawałem prawie po czasie zimną (mimo, że dostawca musiał przejść z nią maks 20m). Jak zwróciłem uwagę na to w pizzerii to gość odburknął, że mogę sobie sam przychodzić po placek :<

Przez 2 lata musiałem dopłacać do dowozu innej i gorszej pizzy ale ogólnie doświadczenia z Raptoriusem mam słabe. Fakt faktem, że placki
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: a gdzie ja napisałem że masz domówkę przenosić do nich do lokalu?

Jestem bardzo zainteresowany.


w takim razie proszę bardzo:

1. dzwonisz do nich i zamawiasz pizze z odbiorem osobistym
2. pan przez telefon informuje cię za ile minut pizza będzie gotowa
3. wychodzisz z domówki na #!$%@? 5 minut, w trakcie których impreza trwa sobie dalej w najlepsze
4. odbierasz ciepłą pizzę
5. wracasz do domu (gdzie impreza nadal
@panopticon: Widzę, że dobrym wychowaniem nie grzeszysz. To ci wytłumaczę jak rodzice nie potrafili. Zapraszanie gości a potem zostawianie ich samym sobie bo gospodarz musi pozałatwiać swoje sprawy jest niegrzeczne. W dodatku czasem są inne powody niż impreza. Ktoś jest chory, ktoś jest inwalidą, ktoś ma małe dziecko które właśnie śpi, ktoś np pracuje i nie może się oderwać od roboty. Widzę, że nie masz zdolności abstrakcyjnego myślenia, ale nie będę