Wpis z mikrobloga

Plusujcie nadpizzerię #raptorius, której właściciel na #kiermaszasi przez wiele godzin sprzedawał pizzę na kawałki w tempie 1 pizza na minutę i zebrał dzięki temu dwie pełniutkie skarbonki dyszek, dwudziestek, pięćdziesiątek i setek, każda o wielkości piłki do kosza! 6 kawałków x 60 pizz x co najmniej 3 godziny! #poznan #pomagajo #pizza
kayleigh1507 - Plusujcie nadpizzerię #Raptorius, której właściciel na #kiermaszasi pr...

źródło: comment_arllYNoTnQwDsqlHaTbv5sqnmH6rsjz1.jpg

Pobierz
  • 38
O tak. Potwierdzam że raptorius to kozak pizza. Jak się przeprowadziłem do poznania na piątkowo to średnio raz w tygodniu było jedzone. Od jakiegoś czasu mieszkam z różowym w Swarzędzu i od tamtego czasu wzdycham za raptoriusem...
@panopticon: Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i zwracam honor. Jestem bezczelnym leniem oczekując od pizzerii, że dostanę na dowóz ciepły placek. Przecież to niedorzeczne, że ktoś może chcieć zjeść coś ciepłego. Jakbym wyszedł z piwnicy, zasiał pole pszenicy, zebrał je, wymłócił własną mąkę i zrobił z niej placek który wyszedł by zimny to mógłbym narzekać. A tak to jestem burżujem i leniem bo jak zamawiam na dowóz szamę to wymagam by była ciepła.
@raptor-raptorius: wszyscy was chwala i po jakims czasie zapominam o przykrych doswiadczeniach i skuszę sie na pizze od was. Ale doslownie za kazdym razem przyjechala zimna, spod niedopieczony jakbyscie wyjeli ja 5 min za szybko z pieca, ser nieroztopiony i czesto twardy (to byla moja ulubiona pizza 4 sery w ktorej ser byl po prostu jakby wrzucony na koniec pieczenia, z czego prosilem zeby nie dawac camemberta a i tak go
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Pamiętamy Cię :) Swojego czasu pisałeś (chyba pod innym nickiem wtedy), że zawsze będziesz nas hejtował i rozniesiesz nas "na kopach" czy coś. Pierwsze średnio nam się spodobało, z drugiego mieliśmy niezłą bekę. No ale skoro już ociepliłeś szorstką relację przyznając, że pizza dobra możemy zakopać toporek. Wpadnij do nas, gdy będziesz w pobliżu - wykręcimy placka, który na bank będzie ciepły ;)
@raptor-raptorius: Pierwszy raz się wypowiadam na temat waszego lokalu w internecie. "Roznoszenie na kopach" też zbytnio do mnie nie pasuje, bo raczej staram się pisać w internecie w sposób wyważony. Wygląda na to zatem, że nie tylko ja miałem doświadczenia z zimną dostawą.
Z zaproszenia muszę zrezygnować. Nie zwykłem do wracania do lokalu w którym potraktowano mnie w sposób opryskliwy i w którym coś mi nie odpowiadało więcej niż raz. Może