Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ramzes90:

Zawieszenie? Wymieniasz raz na kilka lat komplet za 2000zł


Co ty po Ukrainie jeździsz? 8 lat mam auto i ze 2x łącznik stabilizatora (komplet) wymieniałem.

Swoją drogą tyż prawda z kosztami eksploatacji np.: kupować takie BMW 3 e46 pojeździć miesiąc i sprzedać po padła sonda lambda i czujnik wyważania wału i trza wywalić z 5 tysi. xD xD
@CkFan: " Nie ma dobrej opinii jeżeli chodzi o niezawodność? To dlaczego takie ceny i taka popularność? Jedną z cech charakterystycznych aut z grupy VAG jest niezawodność :)
A części są w różnych cenach, można znaleźć tańsze zamienniki. I jak na ten rocznik i komfort jazdy oferowany przez to auto ceny są adekwatne. "

Żebyś mnie źle nie zrozumiał. Sam przymierzałem się do tego modelu i dokładnie zasięgnąłem opinii na jego
Taaaak, wszystkim sie sypie ten łańcuch.. Co chwile na drodze stoją takie audi z popsutymi łańcuszkami. U mnie 1.8t , przebieg 260k i nie słychac go :), ale naprawa ogolnie dość droga..
@jutrosieogarne: dziękuję i odpowiem Ci bo akurat mam chwilę - nie sądziłem że będzie takie poruszenie na mirko z okazji 15 letniego auta :D 2.0 benzyna - czeka na zagazowanie :) wszystko porobione, bezwypadkowy, jedynie prawy tył lekko malowany - sprawdzałem całego miernikiem lakieru ;) generalnie jestem bardzo zadowolony, wcześniej jeździłem służbowym no ale się skończyło i musiałem coś kupić, także będę w stanie go utrzymać :)
@rudy9210: ostatnio znalazłem jeden dobry komentarz apropo kupowania auta, ze auto powinno sie kupować za max półroczna pensje, bo inaczej koszta utrzymania auta cię zjedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak multum januszy co zasuwają 3.0 w benzynie, a progi wołają pomstę do nieba ( ͡° ʖ̯ ͡°)