Wpis z mikrobloga

@Asteroida: Nie ma dobrej opinii jeżeli chodzi o niezawodność? To dlaczego takie ceny i taka popularność? Jedną z cech charakterystycznych aut z grupy VAG jest niezawodność :)

A części są w różnych cenach, można znaleźć tańsze zamienniki. I jak na ten rocznik i komfort jazdy oferowany przez to auto ceny są adekwatne.
  • Odpowiedz
@Ramzi96M: Nie każdy mieszka w miejscowości gdzie oferowany jest publiczny transport do zakładu pracy, bądź zakład pracy jest oddalony o tyle km że rowerem nie da rady. Zwłaszcza w zimie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaceks653: siema. Jestem przeszczęśliwym właścicielem b6, właśnie z 2-litrową benzyną. Poziom wiedzy tutejszych ekspertów oscyluje w okolicach dna rowu mariańskiego. Zawieszenie? Wymieniasz raz na kilka lat komplet za 2000zł. Silnik? Za 100zł przerabiasz odmę i hula. To elektroniczne gówno od ciśnienia oleju, które terkocze? Ponoć da się z tym żyć. A jak nie to trochę mózgu użyć, zdiagnozować dziada i zregenerować za 400zł. 48 000 już za mną i dopóki się
  • Odpowiedz
@Mithrindil: Co do zawieszenia to tanio, co do napinacza to popłynąłeś. Jeździłem tym modelem 9 lat, kupiłem kilku letnie, super samochód, ale fakt, że niektóre części zabijają potrfel.
  • Odpowiedz
@Asteroida: a Twój jakie ma opinie? Czym jeździsz? Podyskutujmy :)
Opinie opiniami ale właściciel mający olej nie tylko w bagażniku ale i w głowie ogarnie to autko i będzie sie cieszyć wygodą, jaką daje a4
  • Odpowiedz