Wpis z mikrobloga

@rudy9210: i super auto. Na swoją też składałem niecały rok i jakoś mnie koszta nie zjadły. A tych co się ppdśmiewają to olej, większośc jeździ citroenami czy oplami i się cieszą bo niby młodsze, ale jeżeli chodzi o komfort i wykonanie to startu do tej A4 nie mają. Bezawaryjności
  • Odpowiedz
@rudy9210: ładne autko, ja osobiście bym nie kupił, bo znając moje szczęście pierwszej nocy by mi ukradli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrRadian: no racja, mój Citroen C5 z hydro może pomarzyć o komforcie i jakości wykonania A4 :-)
  • Odpowiedz
@rudy9210: czyli straciłeś dwa lata na cos, co każdego roku traci na wartości + regularnie wyciąga z ciebie kase na siebie.

Proponuje byś ustalił sobie budżet roczny jaki jestes w stanie włożyć w to auto. Jeśli go przekroczysz to znaczy ze twój samochód powoli staje sie skarbonka i warto rozważyć jego sprzedaż. Ludzie sie często przyzwyczaja do swoich samochodów i tracą cholernie duże pieniadze - za duże jak na tyle stresu
  • Odpowiedz
@rudy9210: generalnie słyszałem o zasadzie ze wartość sprzętu lub auta które kupujesz nie powinna przekraczać 6 miesięcznych zarobków netto. Czyli mając 1500 na rękę maksymalna wartość samochodu powinna wymieść 9000zl

Oczywiście w leasingu jest inaczej. Tam duzo sie zyskuje gdy masz firmę. Życzę szerokiej drogi i by sie nie psuło. A jeśli już to żeby tanio mozna było naprawić.

Tak swoja droga: Benzyniak czy diesel? I ile przebiegu? (Wiadomo, nie ma
  • Odpowiedz