Wpis z mikrobloga

@AgentGecko: to zależy jaki ma w danej chwili nastrój, raz dawały się nawet lekko głaskać a innym razem ze szmatką ganiałem po całym pokoju bo uciekały, a jak wiadomo dorosłe modliszki potrafią przelatywać spore odcinki więc ich łapanie jest wyzywaniem.
  • Odpowiedz
@Crny: Miałem gwinejską od l2 po imago i śmierć:) Dwa kokony puste złożyła, na starość jeden z kolców(?) na łapie miała złamany. Fajne stwory:)
  • Odpowiedz
@AgentGecko: bardzo szybko się uczą i kojarzą rożne zależności. rozpoznają gdzie jest wyjście z terrarium, chociaż wszystkie ścianki wyglądają tak samo, itd. i szczególnie wykazują się inteligencją przy planowaniu ataku :D
@koters: ja teraz mam dwie gwinejskie, na początku 3 mi padły na pierwszej i drugiej wylince :/
@Patermantis: zapodaj foty :d
  • Odpowiedz
@Crny: ups, to miało być do kolegi wyżej :D ale modliszki i to co piszesz o nich też bardzo ciekawe... widziałem na olx że są za kilka/kilkanaście złotych, a ponoć nie żyją zbyt długo, to może też sobie kiedyś sprawię
@kloner11: napisałeś, że ganiasz ze szmatką za nimi. i co? łapiesz ją w szmatkę? nie są za delikatne? nie zmiażdżysz jej?
  • Odpowiedz