Wpis z mikrobloga

GTA 5 czy Wiedźmin 3 działa bez zarzutu


@Papasanbaba: chyba na ustawieniach low, nawet na i5 2500k kreconym do 4.3ghz mam mikrosciny w gta 5 jak uzycie dojdzie do 100%, a w wiesku dropy do 40-45 fps w lesie
  • Odpowiedz
@enforcer: @corinarh: @Papasanbaba: @wensz: @Hatespinner: @biskup2k: @Red_Hawk: @ByczekFerrnando: @Jestem_Tutaj: @wysuszony:

sam siedziałem dłuuugie lata na AMD, bo było bardzo korzystne cenowo a i wydajności była również niezła, ale nie oszukujmy się, lata świetności AMD minęły.

Zawsze wychodziłem z założenia, że są gracze i ludzie fapiący do fpsów. Ja do FPSów nigdy nie fapałem i 30-40 mi wystarczało, a w portfelu przy tym zostawało kilkaset złotych. Do tego było dobre AMD, ale za czasów Phenoma II. Były to procki stosunkowo chłodne, świetnie się kręciły na stocku i były przede wszystkim - TANIE. Wydajność? Szczerze? Chwaliłem sobie bardzo Athlona II X2 270 - 2x3.4Ghz. Ten procek nówkę można było wyrwać za 190zł [i za tyle kupiłem]. Nosiłem się z zamiarem wymiany na Phenoma, ale w końcu zrezygnowałem, bo mi wystarczał do wszystkiego a kartę i tak miałem tylko na DX10. Za to szanowałem AMD. Mozna było
  • Odpowiedz
@Zielony34: Ja mam i kompa ( słaby już bardzo ) i lapka i tablet na intelu + główny PC na procku AMD ( Grafiki od nich nie miałem nigdy ) I nie mogę narzekać na żadną z tych firm. Wszystko mi śmiga tak jak sobie to wymyśliłem i tyle. Wydaje mi się że niektórzy by chcieli kupić procesor za 50 zł a mieć coś co zjada i7 itd. takie poświadczenie
  • Odpowiedz
@enforcer: ci powiem, że zamiast 630 przyszła 610 w pudełku 630 (skapnął się po czasie jak mu jakiś instalator pokazał konfigurację)
Skyrim śmiga jakoś tam, Mafia 2 w 720p i na średnich w miarę płynnie (40 klatek i wyżej) działa.

Zasilacz się spalił xD
  • Odpowiedz