Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj: Powielasz głupoty. Ja mam Fx'a 8350 który jest na poziomie i5 A kosztuje trochę więcej od i3. To dobre budżetowe procki, ciężko żeby były od Intela lepsze. Ale są spoko tak czy siak bo walczą ceną.
  • Odpowiedz
@Papasanbaba na poziomie i5 chyba w benchmarkach, fxy mają tak żenujący IPC że najmocniejszy procesor AMD FX-9590 w grach dostaje bęcki od i3. Nie muszę chyba mówić że i3 jest dwukrotnie tańszy od tego fxa i pobiera o wiele mniej energii.
  • Odpowiedz
i5-6400


@wysuszony: No ale jak patrze na testy i5 6400 vs Amd 8350 to Amd wygrywa jeżeli chodzi o wydajność. Intel wygrywa tylko kulturą pracy. Czyli co, dopłacasz 100 zł do i5 i masz gorszą wydajność no ale i tak zajebiście bo Intel ?
  • Odpowiedz
i5 6400 vs Amd 8350 to Amd wygrywa jeżeli chodzi o wydajność


@Papasanbaba: oglądasz benchmarki czy wykresy AMD ( ͡° ͜ʖ ͡°)? W grach AMD jest dosłownie masakrowane przez Intele. Mówimy o komputerach do gier bo tego dotyczy obrazek OPa i tutaj nawet nie ma co dyskutować bo i5-6400 jest lepszy niż Twój grzejniczek i jest wart każdej dopłaconej złotówki.

w.....y - > i5 6400 vs Amd 8350 to Amd wygrywa jeżeli chodzi o wydajność

@Papasanb...
  • Odpowiedz
@wysuszony: fx zawsze będzie słabszy od intela. Intel ma jakieś plany na ulepszenie rdzeni, przygotowanie się do rynku a amd tylko 2 zasady, więcej rdzeni i większe taktowanie. Kiedyś było bum na amd bo "muj procesor ma 4 ghz a twuj intel tylko 2 i muj jest szybszy".
  • Odpowiedz
@ByczekFerrnando: Ja kupiłem Fxa. I też nie narzekam. Fakt że więcej pracuje na PC niż gram, ale i tu takie GTA 5 czy Wiedźmin 3 działa bez zarzutu. Z grzaniem się jakimś tego procka też się nie spotkałem ogromnym, bo i mój stary Athlon potrafił podobnie się rozgrzać. Ale nie będę brał już udziału w dyskusji, szczególnie że Intela którego bym chętnie przygarnął to i7 a ten niestety jest drogi.
  • Odpowiedz
Mam aktualnie fx-4100 i nigdy więcej. Grzeje się ścierwo, wyniki dobre tylko na papierze. Procek teoretycznie 4 rdzenie 3.6, a przegrywa z budżetowcem g4400. No dobra, powiecie, że g4400 to o wiele nowszy procek, ale niestety FX-y nawet w latach świetności przegrywały z Intelem. AMD ewentualnie nadają się do grzania pokoju lub prac wielowątkowych, ale do gier - tylko INTEL.
  • Odpowiedz
Jeszcze kilka lat temu AMD lepiej wypadało w porównaniu z Intelem. Teraz intel poszedł sporo do przodu a AMD zatrzymało się na FXach, które prawie nie różnią się wydajnością od Phenoma II. Sam kupiłem Phenoma II X4 965, który był tańszy od i3 3320, lepiej się kręcił niż wczesne i3 i za 300zł kupiłem dużą płytę główną Asusa z USB 3.0 co w przypadku płyty pod intela było niemożliwe. Gram głównie zimą,
biskup2k - Jeszcze kilka lat temu AMD lepiej wypadało w porównaniu z Intelem. Teraz i...

źródło: comment_4hA9aSp67HiveuJkPVcqbmWRVuugyNjI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Ja gta V odpalam na pentium g4400 + gtx 650 +16gb ddr4
Ustawienia średnio-wysokie FHD stabilnie 40 fps
  • Odpowiedz
@enforcer: Wykop pcexpert kuc, zestaw startowy:
- HEHE AMD GUNWO TYLKO INTEL
- WIEDZMAN RZADZI
- WIECEJ RDZENIUW HEHE CO WY WIECIE O WYDAJNOSCI
- ZA <1K TO TY SOBIE KUP CHYBA KALKULATOR DO GIMBAZY HEHE A NIE KARTE
  • Odpowiedz