Wpis z mikrobloga

To uczucie, kiedy nigdy nie będziesz zawodowym kierowcą, maszynistą, pilotem ani nie będziesz mógł pracowaćw żadnym zawodzie związanym z prowadzeniem pojazdów. Nigdy nie zostaniesz amerykańskim truckerem ;_;

Nie wynika to nawet z mojego lenistwa, uprawnienia chętnie bym zrobił. Ale co z tego, skoro przez przegraną loterię genetyczną mam s---------e oczy. Odkąd pamiętam zawsze miałem problem z tablicami Ishihary (okręgi z różnymi wykropkowanymi liczbami). Po prostu nie potrafiłem tych liczb odczytać, a podczas robienia prawa jazdy kategorii B lekarz powiedział

No, panie qqwwee, na prawko może pan iść, ale zawodowym kierowcą, maszynistą, ani pilotem to pan nie zostanie.

To było siedem lat temu.

Nie wiem jak to się fachowo nazywa, ja to nazywam lekkim daltonizmem. Kolory widzę normalnie, rozróżniam czerwony od żółtego lub zielonego, ale te przeklęte liczby w kropkach...

Pozostało mi się jedynie pocieszać #ets2 i #ats ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #feels #gorzkiezale #zalesie #smutnazaba #smuteczek #praca #oczy #wzrok #daltonizm #truestory #badaniewzroku
qqwwee - To uczucie, kiedy nigdy nie będziesz zawodowym kierowcą, maszynistą, pilotem...

źródło: comment_kyrWEPd0eR3J5LcUEBZy0GhxFmWOPTIw.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qqwwee: Nie grałem co prawda na tych modach (bo chyba trzeba mieć oryginał, a w ETS'a tylko na piracie troche grałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mi się Euro już tak znudziło troche, w USA bym sobie chętnie pograł
  • Odpowiedz
@qqwwee: nie latam zawodowo, ale z ciekawości zrobiłem sobie badania jak dla pilota zawodowego (I klasa) i je otrzymałem, więc nie mam przeciwwskazań zdrowotnych do latania zawodowego. Są inne badania, jeśli nie przechodzi się testu Ishihary.
  • Odpowiedz