Wpis z mikrobloga

Otruli mi psa, wiem dokładnie kto, jak udowodnić policji, że ta osoba to zrobiła? Czy policja zajmuje się na poważnie takimi sprawami? Ostatnio facet próbował zrobić to samo i zabił trucizną swojego psa, który zjadł otruty pokarm zamiast mojego kundla. Teraz jednak się mu udało, pies jest w ciężkim stanie, przyjął wiele zastrzyków. Dzwoniliśmy do sąsiada, nie chce powiedzieć czego użył. Niezależnie od tego dorwę tego wieśniaka, nie powinien żyć w społeczeństwie z normalnymi ludźmi.
#prawo #policja #kiciochpyta #zalesie #w---w
Reepo - Otruli mi psa, wiem dokładnie kto, jak udowodnić policji, że ta osoba to zrob...

źródło: comment_MrjG7gbnueXFI5YawdkEzCF9zonBzY6z.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i sprawa sie zesrala jak w koncu napisales dlaczego to zrobil. Choc trucie psa to czyste s-----------o, sam piszesz ze twoj wlasny pies cie w------l. Oczywiste ze cudzy pies latajacy w samopas po twojej posesji jest jeszcze bardziej w---------y. Gosc was ostrzegal nie raz a ty z tym nic nie zrobiles.
  • Odpowiedz
@anas_lex: po raz kolejny napiszę - robiliśmy wiele po ostrzeżeniach, wzmocniliśmy siatkę, dół furtek obniżony, góra tak samo. Ale wystarczy akcja typu - przyjeżdża ktoś w odwiedziny, otwiera nierozważnie furtkę i tyle, serio niewiele trzeba, żeby psy uciekły, a cały czas przywiązanych ich nie będziesz trzymać
  • Odpowiedz
  • 0
@tmk_w: nie rozumiem ludzi, którzy nie kastrują sterylizują psów. Co to za problem zawieźć sukę do weterynarza? Wszyscy będziecie mieć spokój, a suka będzie miała szansę na dłuższe życie bez chorób w stylu ropomacicza czy raka listwy mlecznej...

Mam inteligentnego owczarka, po ktorym chce miec szczeniaka. Jest mloda, wiec ma jeszcze czas. Nie dopuszczam poki co, bo w przeciwienstwie do opa nie czuje sie na silach, zeby utrzymywac dwa psy.
  • Odpowiedz
  • 3
@Reepo w---------e psy niedostatecznie pilnowane przez właścicieli to jedno. Wybielanie siebie, uniknięcie odpowiedzialności przed samym sobą to drugie.
Życzę Ci, by pies wyzdrowiał, a sąsiad za otrucie odpowiedział przed sądem, jednocześnie polecam całą rodziną nie oszczędzać na uszczelnianiu ogrodzeń. Wasza wina.
  • Odpowiedz
@tepic_kundle: Ehh coraz więksi chano-amatorzy się pchają na wykop xd
@Arveit: Mówisz do ludzi, którzy mają psy od ponad dwudziestu lat? K---a nie wybielam się , opisałem to jak tylko obiektywnie mogłem, jest w tym nasza wina ofc - i do tego się przyznałem w komentarzach wyżej.
  • Odpowiedz
  • 7
@Reepo macie psy od ponad dwudziestu lat, a nie potraficie upilnować niesfornego kundla, bo, jak sam przyznales, uszczelnienie calego ogrodzenia kosztowaloby kuriozalne pieniądze. No spoko. Moze bedziecie mieli nauczke na przyszlosc, ze pies to nie zabawka i trzeba za niego wziac czasem odpowiedzialnosc.
  • Odpowiedz
@Reepo: sprawa przegrana. Jeżeli Twój pies chodził na jego podwórko to nie możesz mieć pretensji. Na swoim podwórku mógł trzymać truciznę nawet w formie kiełbasy, w końcu to jego podwórko.
  • Odpowiedz
@smartzone: Nie był na jego podwórku nie wszedł tam. Po rozmowach z sąsiadami wygląda na to, że planował otrucie po tym jak wrócił z Niemiec (dziwnie się zachowywał).
  • Odpowiedz