Wpis z mikrobloga

Otruli mi psa, wiem dokładnie kto, jak udowodnić policji, że ta osoba to zrobiła? Czy policja zajmuje się na poważnie takimi sprawami? Ostatnio facet próbował zrobić to samo i zabił trucizną swojego psa, który zjadł otruty pokarm zamiast mojego kundla. Teraz jednak się mu udało, pies jest w ciężkim stanie, przyjął wiele zastrzyków. Dzwoniliśmy do sąsiada, nie chce powiedzieć czego użył. Niezależnie od tego dorwę tego wieśniaka, nie powinien żyć w społeczeństwie z normalnymi ludźmi.
#prawo #policja #kiciochpyta #zalesie ##!$%@?
Reepo - Otruli mi psa, wiem dokładnie kto, jak udowodnić policji, że ta osoba to zrob...

źródło: comment_MrjG7gbnueXFI5YawdkEzCF9zonBzY6z.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@Dave987654321: Dobrze rozumiem? Uważasz, że sąsiad dobrze postępuje otruwająx zwierzęta skazując je na męczarnie? Bo ja nie znajduje usprawiedliwienia żadnego


@Reepo sam skazales tego zwierzaka na ciepienie nie umiejac go dopilowac. Nie zwalaj winy na sasiada mozliwe ze dzieki temu co zrobil uratowal komus zycie. Pies mogl spowodowac wypadek drogowy albo zaatakoqac dziecko. Nie umiesz upilnowac psa to nie przygarniaj.
  • Odpowiedz
@Reepo: Najpierw ochłoń trochę wiadomo co w takim stanie możesz zrobić. Musisz to inaczej załatwić po prostu poczekaj, nagraj go albo coś i wtedy go na bagiety uwierz że, będzie miał bardziej #!$%@? niż gybyś mu #!$%@?ł to jeszcze tobie mógłby narobić problemów.
  • Odpowiedz
@metnokitlumtsejeinerotkotnokitlum: Ty tak na serio? Otruciem psa kogoś uratował? Chyba swoje nadszarpnięte ego po tym jak zabił swojego. Mieszkam na kompletnym odludziu, jedyne gdzie ten pies ucieka to pobliska polana, tapla się tam w błocie i wraca dalej się nie zapuszcza.
  • Odpowiedz
  • 5
@Reepo raz piszesz, ze mieszkasz na odludziu, drugi raz znowu, ze sasiad otrul Ci psa i ze rozmawiales z innymi sasiadami o tym. Proponuje trzymac sie jednej wersji, a nie probowac naginac rzeczywistosc. Walesajace sie psy nie od dzisiaj stanowia zagrozenie.
  • Odpowiedz
@tmk_w: nie naginam, mieszkamy na odludziu, gdzie są cztery domu na krzyż, każdy się zna itd, następne domy są daleko poza tym terenem.
  • Odpowiedz
@Reepo: Tak podejrzewałem, myślę też nad monitoringiem w tym miejscu. Mam faceta który nam się odgrażał bo wyprowadzamy psy na jego (tak naprawdę gminnym) terenie (klepowisko z garażami). Obiecał wczoraj się nami brutalnie zaopiekować oraz robić w poprzek, mam nagrania więc będę składał zawiadomienie na policji lada moment.
  • Odpowiedz
@suicide_is_painless: jeśli masz podejrzenia to staraj się właśnie jakoś zabezpieczyć, kamera, jeśli koleś planuje zaatakować cię w momencie wyprowadzania może jakiś gaz pieprzowy czy coś itd
Lipa straszna, niektórzy ludzie to straszne #!$%@?
  • Odpowiedz