Wpis z mikrobloga

Otruli mi psa, wiem dokładnie kto, jak udowodnić policji, że ta osoba to zrobiła? Czy policja zajmuje się na poważnie takimi sprawami? Ostatnio facet próbował zrobić to samo i zabił trucizną swojego psa, który zjadł otruty pokarm zamiast mojego kundla. Teraz jednak się mu udało, pies jest w ciężkim stanie, przyjął wiele zastrzyków. Dzwoniliśmy do sąsiada, nie chce powiedzieć czego użył. Niezależnie od tego dorwę tego wieśniaka, nie powinien żyć w społeczeństwie z normalnymi ludźmi.
#prawo #policja #kiciochpyta #zalesie ##!$%@?
Reepo - Otruli mi psa, wiem dokładnie kto, jak udowodnić policji, że ta osoba to zrob...

źródło: comment_MrjG7gbnueXFI5YawdkEzCF9zonBzY6z.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@urwisjakichmalo: @Sofa: Nie wiem, jestem tak #!$%@?, że mam ochotę pojechać te 100km do domu i nie dać temu wieśniakowi zasnąć. Brak szacunku do zwierząt sugeruje tylko jakim jest #!$%@? wobec zwykłych ludzi. Niezależnie czy policja zajmie się sprawą nie dam mu żyć spokojnie. Tacy idioci powinni odpowiedzieć za swoje czyny. Moje siostry są we łzach i w nerwach, nie wiedzą czy pies przeżyje tą noc.
  • Odpowiedz
@Reepo: Trzymam kciuki, że ci się uda, bo kiedyś moje koty komuś przeszkadzały i pies chyba też. W każdym razie powiedz, na jakiej podstawie stwierdzasz, że to akurat on?
  • Odpowiedz
@Reepo: czasem zastanawia mnie co tacy ludzie maja w głowach... A w Polsce powinni zaostrzyć prawo dotyczące zwierząt bo tak naprawdę mało co ich obchodzą zwierzęta
  • Odpowiedz
@Reepo: Jak udowodnić? Bardzo prosto! Skoro nie chciał powiedzieć, co dał - to rozumiem, że przyznał się do otrucia psa. Zadzwoń jeszcze raz, tym razem nagrywając rozmowę. Jak znowu się przyzna - to masz go w garści.
  • Odpowiedz
Nie zostaw tego tak. Dałem plusa żeby wkopać. Na główna z tym. Próbuj oficjalnie. Nie wiem co bym zrobił. Pomyśl dwa razy. To musi tego cwela zaboleć. Odezwij się jakby co. Może jakaś zrzutę zrobimy.
  • Odpowiedz
@matildah: @Chaczins: Ten kundel potrafi być irytujący. Jest cholernie cwany, chyba najbystrzejszy pies jakiego miałem. Przybłędał się trzy lata temu i został z ferajną dwóch psów, które już mieliśmy. Nieważne jak go ograniczysz i tak znajdzie sposób, żeby wyjść poza bramę. Kusiła go suka, która należy do kolesia, który go otruł, miała cieczkę i łaził tam ją obwąchiwać. Jednego razu otruł sukę zamiast kundla. Teraz po prostu przełazi często obok
  • Odpowiedz
@Reepo: #!$%@? mu, nastrasze, że nastepnym razem zjarasz mu chate i wyskoczy z hajsu. Jak nie masz renomy, to mu pokażesz na jego ryju. Jak będzie #!$%@?, to i rezultat będzie #!$%@?. Daj mu do zrozumienia kto jest kto i co jest co. Wbrew pozorom nie będziesz mieć problemów jeśli to dobrze rozegrasz. Działa wszędzię, także na zachodzie.

Z bydłem trzeba jak z trzodą. Tacy ludzie potrzebują sprowadzenia na ziemię, a
  • Odpowiedz
@MrPickles: Teraz jak rozmawiam z rodzicami to wychodzi, że bezpośrednio nie przyznał się do winy w rozmowie, więc ciężko będzie mi udowodnić nagrywając rozmowę
  • Odpowiedz