Wpis z mikrobloga

Otruli mi psa, wiem dokładnie kto, jak udowodnić policji, że ta osoba to zrobiła? Czy policja zajmuje się na poważnie takimi sprawami? Ostatnio facet próbował zrobić to samo i zabił trucizną swojego psa, który zjadł otruty pokarm zamiast mojego kundla. Teraz jednak się mu udało, pies jest w ciężkim stanie, przyjął wiele zastrzyków. Dzwoniliśmy do sąsiada, nie chce powiedzieć czego użył. Niezależnie od tego dorwę tego wieśniaka, nie powinien żyć w społeczeństwie z normalnymi ludźmi.
#prawo #policja #kiciochpyta #zalesie ##!$%@?
Reepo - Otruli mi psa, wiem dokładnie kto, jak udowodnić policji, że ta osoba to zrob...

źródło: comment_MrjG7gbnueXFI5YawdkEzCF9zonBzY6z.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
z tego co pamiętam nie był wykastrowany


@Reepo: a jeszcze takie rzeczy jak kojec i tresura są obce. Stracić przyjaciela rodziny przez własną głupotę. Pies pewnie uciekał, bo i co jakiś czas jakaś suczka miała cieczkę i go nosiło.
Jak dla mnie to w 90% jest to wasza wina za nieupilnowanie psa (równie dobrze mógł zostać potrącony, bądź zagryziony, lub jak ktoś wyżej wspomniał zatruł się czymś innym). Jak czekał
  • Odpowiedz
@Reepo: udowodnić, że to twój sąsiad będzie ci niezmiernie trudno, no bo jak niby chcesz udowodnić ponad wszelką wątpliwość, że to on?

Pozostaje ci jedynie sprawdzenie czy masz jaja na swoim miejscu i jeśli tak to wymierzenie mu sprawiedliwości samemu, bo w sądzie i na policji na pewno sprawiedliwości mu nie wymierzą, pamiętaj, że ten psiak był częścią twojej rodziny, to tak jakby ten sąsiad zabił członka twojej rodziny!
  • Odpowiedz
@Reepo: Przecież na wsi nie znajdzie zapewne żadnych świadków, że to ty mu #!$%@?łeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ofc nie nakłaniam do tego, ale gdyby wyszło, że to faktycznie on otruł, no to cóż, ludzie się potykają czasem nawet kilka razy pod rząd.

Aczkolwiek zdobądź dowody i postaraj się żeby miał jak najmocniej #!$%@?. Teraz coraz więcej przypadków, że ludzie po prostu trafiają do paki za
  • Odpowiedz
@Reepo: Czyli masz psa nad który mnie sprawujesz odpowiedniej opieki, do czego się sam na wykopie przyznałeś.

Cóż - od razu mandat dla ciebie, a sąsiad może sie bez problemu bronić tym że niczego nie truł, ot widać pies gdzieś wlazł i się farby czy nawozu nażarł, oczywiście nie na jego posesji.
  • Odpowiedz
@Reepo: Ale ludzie potrafią być #!$%@?. Życzę mu żeby adekwatna krzywda spotkała jego w niedalekim czasie.
Pogłaskaj tam psiaka, wyliże się.
  • Odpowiedz