Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć gdy ktoś kilka dni temu wrzucił poniższy obrazek jako # heheszki, podczas gdy w gruncie rzeczy to prawda. Szczególnie gdy chodzi o #zwiazki. #rozowepaski w dobie #instagram'a, #tinder'a i innych społecznościówek nie wybaczają. Każda chce się pochwalić przed koleżankami. Nie raz byłem pytany na Tinderze lub innym takim portalu o wzrost, za każdym #!$%@? razem po tym loszka przestawała pisać. W tzw. realu to samo, bo na takiej siłce lub na imprezie panny też zwracają na to mocno uwagę, bo przecież karakany nie będą im pasowały do szpilek.


#podrywajzwykopem #mowiejakjest

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ten uczuć gdy ktoś kilka dni temu w...

źródło: comment_X0Kem8JZHnSgRhpQWCEunu62YFmIuMlw.jpg

Pobierz
  • 126
@AnonimoweMirkoWyznania: staraj sobie nie wmawiać że to problem. Mój najlepszy kumpel jest podobnego wzrostu ale od kilku lat #!$%@? na siłowni + brzydki nie jest(głupim też bym go nie nazwał) i ma powodzenie w #!$%@?, nawet u tych wyższych.
OP: @wykopek12: @unknown_stranger: wiedziałem ktoś zaraz poda argumentum ad bierzsięzaniższąum. Brakuje jeszcze "wysokie wolą wysokich, ale za to niższe wolą niskich". Przecież niskie chcą wysokich tak samo jak wysokie. Myślicie że nigdy nie próbowałem swoich sił u niższych? U nich parcie na obcasy czy też "Facet zaczyna się od 180cm" jest jeszcze wyższe niż u średnich czy wysokich. Nie wiem czy wzrostem faceta chcą zrekompensować swoje kompleksy czy