Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć gdy ktoś kilka dni temu wrzucił poniższy obrazek jako # heheszki, podczas gdy w gruncie rzeczy to prawda. Szczególnie gdy chodzi o #zwiazki. #rozowepaski w dobie #instagram'a, #tinder'a i innych społecznościówek nie wybaczają. Każda chce się pochwalić przed koleżankami. Nie raz byłem pytany na Tinderze lub innym takim portalu o wzrost, za każdym #!$%@? razem po tym loszka przestawała pisać. W tzw. realu to samo, bo na takiej siłce lub na imprezie panny też zwracają na to mocno uwagę, bo przecież karakany nie będą im pasowały do szpilek.


#podrywajzwykopem #mowiejakjest

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ten uczuć gdy ktoś kilka dni temu w...

źródło: comment_X0Kem8JZHnSgRhpQWCEunu62YFmIuMlw.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tak z ciekawości kilka razy posiadałem tindera, a używałem go tylko wtedy jak już kompletnie mi się nudziło i moim zdaniem to większość tych lasek powyżej 180 cm, zakładają tam specjalnie konta, bo nie mogą znaleźć w swoim towarzystwie chłopaka, który jest od nich wyższy i do tego chce z takimi żyrafami chodzić.

Trzeba pozytywnie myśleć i moim zdaniem akurat jeszcze 171 cm to nie jest tragedia. Oprócz wzrostu dużo zależy od tego co w życiu robisz, plany na przyszłość, zawartość portfela, zaradność, wygląd z twarzy czy też dbanie o higienę osobistą czy też w miarę być wysportowanym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@krdk:
  • Odpowiedz
@Wafellini: Przecież to jakiś bełkot. 165 cm, w 1980 roku? Ten artykuł pisał jakiś kretyn, 12 cm w 21 lat? Takiego przyrostu nie ma ani w Chinach, ani w Korei płd. ani nigdzie, gdzie stopa życia zmieniała się znacznie szybciej.
Holandia, to akurat kraj wysoko rozwinięty, stosunkowo mały i gęsto zaludniony, z niskim rozwarstwieniem dochodowym i dobrą dostępnością jedzenia morskiego. Dla porównania wśród dzieci polskich przedsiębiorców średni wzrost wynosi ponad
  • Odpowiedz