Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć gdy ktoś kilka dni temu wrzucił poniższy obrazek jako # heheszki, podczas gdy w gruncie rzeczy to prawda. Szczególnie gdy chodzi o #zwiazki. #rozowepaski w dobie #instagram'a, #tinder'a i innych społecznościówek nie wybaczają. Każda chce się pochwalić przed koleżankami. Nie raz byłem pytany na Tinderze lub innym takim portalu o wzrost, za każdym #!$%@? razem po tym loszka przestawała pisać. W tzw. realu to samo, bo na takiej siłce lub na imprezie panny też zwracają na to mocno uwagę, bo przecież karakany nie będą im pasowały do szpilek.


#podrywajzwykopem #mowiejakjest

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ten uczuć gdy ktoś kilka dni temu w...
źródło: comment_X0Kem8JZHnSgRhpQWCEunu62YFmIuMlw.jpg
  • 126
@rozowy_kroliczek 183 here, mój niebieski ma 186 cm i zawsze czuję się głupio jak mam wyższe buty i gdzieś z nim Idę (tylko że dla mnie wyższe buty to takie, które nie mają kompletnie płaskiej podeszwy :D). Ostatnio byliśmy na weselu i byłam jedyną osobą w balerinach, a że miałam wysokiego koka, to i tak byłam z nim zrównana wzrostem i przewyższałam wszystkie różowe i połowę niebieskich dookoła ( ͡° ͜
@heatnation: Ja byłam niemal zawsze wyższa od rówieśników, zaczęło się to zmieniać dopiero w okolicach wczesnego liceum. Może stąd ten mój luz w tym temacie. Jak czasem założę obcasy, to niebieski się czasem poczuje niekomfortowo, jeśli akurat musi iść ze mną ramię w ramię. Ale ogólnie chyba też nie ma z tym problemu (albo mi nie mówi...). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
**Problemowy_Mireczek**: > Nie traktuj kobiet serio
@johny-kalesonny: czyli jak mam traktować? Jak pojemnik na spermę? Bo ja rozumiem że każesz traktować kobiety tak jak samce alfa ;p

Inwestuj w inne rzeczy, jak kariera, sylwetka, intelekt, zadbany i schludny wygląd, obycie towarzyskie. Po jakimś czasie pojawią się zyski i przestaniesz się przejmować niskim wzrostem.

@johny-kalesonny: jakie konkretnie zyski masz na myśli?
@pqp_1: ponadprzeciętnym piszemy razem ;p

To jest anonimowy komentarz.
@Asterling jakieś wymysly rsndomowej laski z wykopu uważasz za coś normalnego i ze każda kobieta tak myśli? powodzenia życzę w takim razie w przyszłości i relacjach z kobietami skoro wiedzę opierasz na wpisach pustych różowych i wizazu
@pqp_1: Mam ci więcej takich wpisów od różnych różowych przytaczać xD ? Tak po prostu jest a twoje zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni :P Kobiety nie chcą samców beta i tyle.
@Asterling: a mam ci ja przytoczyć wpisy które obalaja większość twoich #!$%@? teorii które propagujesz w tym tagu? ty nadal myślisz że wpis 5 różowych świadczy o preferencjach miliarda kobiet XDDDDDD
@AnonimoweMirkoWyznania: Jednak zachowujesz się tak, jakbyś miał wybór. Nie masz wyboru, nie urośniesz nagle o 15 cm. Kobiety również się nie zmienią, ani też nie istnieją tzw. "jednorożce", które zaakceptują Cię takim jakim jesteś (po to napisałeś ten post? By ktoś powiedział Ci, że nie masz racji?). Trochę też źle patrzysz na atrakcyjność, która jest przecież sumą wielu cech, nie tylko jednej. Oczywiście dla sporej ilości kobiet będziesz skreślony (hipergamia) ze
@pqp_1: Takimi twierdzeniami bym nie szafowała. Znam też wiele, które były/są w związkach z facetami niższymi niż one i nie usłyszałam od nich na ten fakt słowa skargi, zwyczajnie nie rozpatrują atrakcyjności mężczyzn w tych kategoriach. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że tylko nieliczni mężczyźni są obdarzeni rozumem, bo nie zwracają zbytniej uwagi na rozmiar piersi czy długość włosów potencjalnych partnerek. A co do tego, co było dawniej, to starsze kobiety też
@rozowy_kroliczek ja byłam od wszystkich wyższa odkąd pamiętam, dopiero w liceum miałam koleżankę mojego wzrostu ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój niebieski mówi, że nie przeszkadzałoby mu, gdybym chodzila w wysokich butach, ale nie mogę się do tego przekonać ;d
@rozowy_kroliczek: zgadza się różni są ludzie, ja jednak obecnie spotykam więcej tych gorszych lasek, jednakże nie da się zrobić na to statystyki, ale jest niemal ta sama ilość głupich co i mądrych lasek, dlatego w niektórych kręgach jedna z tych stron może przewazac
@pqp_1: Wchodzenie w definicje "głupie/mądre" laski to głupota. Rozumiem, że "mądre" kobiety patrzą na inne rzeczy, niż wygląd (czyli również wzrost), a te "głupie" to te najbardziej wybredne? :) Czy to nie jest czasami frustracja, mój drogi przyjacielu? :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam mam powyżej 180, ale nigdy nie byłem w stanie pojąć dlaczego dla niektórych dziewczyn jest tak istotne, żeby partner był od nich wyższy (znam też oczywiście sporo odwrotnych przypadków, choć to głównie sytuacje, gdzie dziewczyna jest wysoka jak na swoją płeć, typu 175-180).

Mimo spełniania najpopularniejszego kryterium (180), chyba nie napisałbym do osoby, która stawia takie wymagania - niezbyt pozytywnie to o niej świadczy.