Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć gdy ktoś kilka dni temu wrzucił poniższy obrazek jako # heheszki, podczas gdy w gruncie rzeczy to prawda. Szczególnie gdy chodzi o #zwiazki. #rozowepaski w dobie #instagram'a, #tinder'a i innych społecznościówek nie wybaczają. Każda chce się pochwalić przed koleżankami. Nie raz byłem pytany na Tinderze lub innym takim portalu o wzrost, za każdym #!$%@? razem po tym loszka przestawała pisać. W tzw. realu to samo, bo na takiej siłce lub na imprezie panny też zwracają na to mocno uwagę, bo przecież karakany nie będą im pasowały do szpilek.


#podrywajzwykopem #mowiejakjest

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz
źródło: comment_X0Kem8JZHnSgRhpQWCEunu62YFmIuMlw.jpg
  • 126
Nie raz byłem pytany na Tinderze


@AnonimoweMirkoWyznania:

- zarejestruj się na najbardziej hipergamicznym portalu randkowym w znanym świecie
- narzekaj na to, że laski wybrzydzają

Spoko, lądujesz w grupie 80% nieatrakcyjnych facetów. Oczywiście, że to jest płytkie i #!$%@?ące, ale takie już są kobiety. Zrób z tego zaletę i spotykaj się z kobietami, dla których to nie jest problem - w innym wypadku tracisz czas i emocje na hipergamiczne urojenia kobiet.
@AnonimoweMirkoWyznania: A Ty nie zwracasz uwagi na wygląd dziewczyny? Nie mówię o czymś na co dziewczyna ma jakiś wpływ, czyli np. waga. Ale powiedzmy podobają Ci się duże piersi i nie chciałbyś się spotykać z taką płaską. Czy jest różnica między takim zachowaniem, a tym, że różowe w większości wolą wyższych facetów?
Poza tym, powyżej 170cm u faceta to nie jest tragedia. Większość kobiet jest niższa, a co do zapasu na
@Melisandra: Beka z twojej pustej główki. Wracaj na solarium, bo chyba trochę zbladłaś. ( ͡ ͜ʖ ͡)

musisz odliczyć 10-15 cm na szpilki


@hannybunny: Jesteś pusta jak opakowanie po butach. Dobierasz facetów tak, aby pasowali do twoich szpilek? Tylko kobieta może kierować się tak skrajnym egocentryzmem.

Mam nadzieję, że następnym razem usłyszysz od faceta: "wybacz, ale twoja gruba dupa nie pasuje do mojego dobrze skrojonego
OP: @johny-kalesonny: niestety czasy są takie, że coraz więcej kobiet woli poznawać facetów poprzez neta, właśnie przez to że ta słynna hipergamia działa tam na ich korzyść bardziej niż w przypadku innych sposobów zawierania znajomości. W niektórych krajach internet jest już od kilku lat najpopularniejszym sposobem na randkowanie.

spotykaj się z kobietami, dla których to nie jest problem

Sęk w tym, że mało dla której wzrost to nie jest problem.