Wpis z mikrobloga

@Ofacet: Po prostu podsumowałem gościa. Nie lubię go i tyle. Jakiś czas temu czuł się pokrzywdzony bo w grach pojawiają się muskularni, heteroseksualni mężczyźni, a kobiety są seksowne.
ogólnie chwytają się takich prostych/"klikalnych" filmików jak "top 10 najlepszych cośtam" albo "X na... momentów w grach". T


@Wiedmolol: i dlatego jakoś nigdy mnie nie zainteresowali i nie oglądam ich.
@Lysy_i_slepy: Ogólnie oglądam, czekałem na relację z Gamescom, bo robili naprawdę masę materiałów, ale w tym roku lipa totalna, praktycznie tyle filmików z samymi grami, co dodatkowych materiałów typu przechadzki po GC... Straszna kiła, ogólnie obniżyli poziom strasznie, kilka lat temu lepsze relacje mieli, zarówno z E3 czy GC. Niby ściemniali w tym roku, że mało gier pokazali, a zaraz w jednym z ostatnich filmów mówili, że polski sektor mniejszych gier
@ZbanowanyZaNiewinnosc: Tylko tvgry.pl, na YT nie patrzę. Z tego co pamiętam z GC coś w okolicach 10 materiałów z gier i 5 przechadzek po targach? Nie licząc filmiku z wylotu i kończącego GC. Do tego te 10 materiałów jeszcze można podzielić na komentarz i faktyczny gameplay. Ogólnie słabo.