Wpis z mikrobloga

@Reepo: a ja zamowilem przedpremierowo za 69£ na ps4 #chwalesie ( ͡ ͜ʖ ͡)


@short_bob: i dlatego gadze konsolowcami. takie ameby #!$%@?ły rynek *gier na smartfony, teraz #!$%@? rynek gier pc/konsole.

* na początku boomu kiedy pierwsze gry 3d były na telefony to gamedeweloperzy robili pełne gierki. a teraz to już #!$%@? umarło kompletnie, gg. mikrotransakcje ma każda #!$%@? gierka. uwielbiałem
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: Klimat BFa skończył się na Bad Company 2. BF 3 jest rewelacyjny ale z klimatem BC 1 i 2 nie ma za wiele wspólnego. Znając życie BF1 będzie zbugowany do pierwszego patcha, który wyjdzie po pół roku pewnie. Mam zamiar kupić BF1 ale te ceny są kosmiczne xDDD
  • Odpowiedz
@short_bob: O Ty #!$%@? niedobry, jak możesz #!$%@? nie grać tak, jak mirki uważają że to prawilne?! I co? Myślisz, że jesteś fajniejszy bo kupiłeś konsolę i wolisz grać na kanapie przed TV? #!$%@? tam, masz to #!$%@? spalić, SPALIĆ #!$%@?, i kupić PC, ale nie byle gówno tylko takie za 8 tysięcy, wtedy łaskawie rada mirkoplejerów zadecyduje, czy w drodze wyjątku pozwoli Ci podłączyć go do telewizora i podłączyć
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: O tym, że pod każdym postem typu "Gram na konsoli" pojawia się z 10 postów typu "Haha jaki debil, gra na konsoli, i do tego w FPSy, on nie wie, że gra sie tylko na myszce"
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: A czym psuje? Uważasz, że jedna kupiona gra przez Short Boba #!$%@? Ci rynek gier? Jakby cała polska przestała kupować to by nic to nie zmieniło bo w USA więcej osób gra na konsoli i ich nie boli to 100 dolców
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: Chodzę, ale to jest inna sytuacja jakbyś nie zauważył - przy głosowaniu głosują Polacy, w większości mieszkający w Polsce, którzy skutki głosowania odczują na sobie. Te twoje "psucie rynku" porównamy do sytuacji gdy zagłosować na prezydenta Polski może Kubańczyk albo Szwed, który tak na prawdę ma w dupie te losy ale głosuje bo może.
Tak samo tutaj - to, że short_bob nie kupi gry nic nie zmieni, bo cała
  • Odpowiedz