Wpis z mikrobloga

@KotletyMielone: panie nie obrazaj pan dobra! Tak jak @Lunder napisal, ja sam nie zniszcze ani nie naprawie rynku bo takich preorderow beda tysiace na calym swiecie. Wbij sobie do glowy ze oprocz paru osob na wypoku nikogo nie obchodzi ze ty tutaj wyplakujesz swoje zale. Ze rynek psujo a gry kiedys lepiej robili i mikrotranzakcji nie bylo. Ogarnij sie czlowieku i czekaj na przecene 100zl za kilka miesiecy.
Chodzę, ale to jest inna sytuacja jakbyś nie zauważył - przy głosowaniu głosują Polacy, w większości mieszkający w Polsce, którzy skutki głosowania odczują na sobie.


tu przy głosowaniu portfelem głosują gracze, w większający mieszkający wszędzie, którzy skutki głosowania odczują na sobie.

Te twoje "psucie rynku" porównamy do sytuacji gdy zagłosować na prezydenta Polski może Kubańczyk albo Szwed, który tak na prawdę ma w dupie te losy ale głosuje bo może.


???

Tak
l, ja sam nie zniszcze ani nie naprawie rynku bo takich preorderow beda tysiace na calym swiecie.


@short_bob: tylko ty i inne ameby

samemu też się nie wybiera rządu i prezydenta ale jakoś magicznie to jednak działa
wjakim ty swiecie zyjesz?


@short_bob: w świecie który dziele swoje istnienie niestety razem z toba i nie mam na to wpływu.... dlatego cały mój "ból dupy". bardzo chciałbym żebyś nie istniał ale niestety istniejesz i nic nie mogę z tym zrobić.

A ameby w tym czasie beda sobie grac w to co chca i kiedy chca. Nie pozdrawiam


jasne #!$%@? nawet 5000 GBP na gierkę tylko potem ja przez ciebie /I
@KotletyMielone: A Ty amebo kupujesz wędline w mięsnym przez co podnoszą ceny, nie pomyślisz chamie i buraku, że przez Ciebie wędlina dla mnie staje się droższa?

Gardzę tobą, nie pozdrawiam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A Ty amebo kupujesz wędline w mięsnym przez co podnoszą ceny, nie pomyślisz chamie i buraku, że przez Ciebie wędlina dla mnie staje się droższa?


@Lunder: czekaj czekaj, u mnie nic nie podnosza. ceny takie same +/- inflacja.

nie mam preorderów na bekon, jak kupuję kurczaka nie musze płacić za skrzydełka ekstra jako DLC, na tłuszczyk w mięsie nie płacę mikrotransakcji.

to jakbyś kiedyś kupował kurczaka całego za $50 a teraz