Wpis z mikrobloga

@Reepo: daltego trzeba kupować gry w promocjach albo po latach.

No #!$%@? pół kafla hajsu na gre wydawać, która - oprócz tematyki - pewnie niewiele będzie się różnić od innych z tej serii?!? :D
  • Odpowiedz
@short_bob: fpp na konsole za 350 monet ?

Jestes pewien, ze to chwale sie, a nie Zalesie, bo smiem twierdzic dokladnie na odwrot.

A dodam, ze w powyzszym zakladam z gory zero bugow, zero spowalniwnia, zero niedokonczonego/wycietego contentu, co i tak jest raczej fikcją.
  • Odpowiedz
@Reepo: ea to banda idiotów, nie chce mi sie nad tym rozwodzić wiecej ale kto ma wiedzieć ten wie. Kupie grę za 3 lata na święta za 80zl i bedzie taki sam fun
  • Odpowiedz
@Laserade: oj przestan, mam ps4 i 90% czasu spedzonego przed konsola poswiecam serii bf. Zaczalem przy bad company 2 na x360 a potem bf3 bf4 do dzisiaj. Hardline mnie wciagnal wiec sobie odpuscilem. To ze wydam troche wiecej na gre w ktora naprawde bede gral mnie nie boli.
@Cebulator123: sa w promocji, dobrze dla tych ktorzy jeszcze nie grali
  • Odpowiedz
@Cebulator123 i tak też uczyniłem. Chodź muszę przyznać że po dwóch dniach zabawy w bf4 zaczynam dochodzić do wniosku że bf3 jest produktem jakby to nazwać... pełniejszym, lepszym. Chodź może to subiektywne i mam tylko sentyment do bf3.
  • Odpowiedz