Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie dlaczego nie nosimy sukienek? My, czyli kobiety, dziewczyny. (Ten post jest dla wszystkich jęczących, że baby mają nosić sukienki, bo oni tak chcą)
Jest wiele powodów.
1. Nie chcemy nosić czegoś tylko dlatego by się wam przypodobać. To tak jakbym powiedziała, że lubię jak faceci noszą garnitury i potem będę się żalić w internecie, że tylko co czterdziesty nosi, jak oni śmieją ubierać się w to , co chcą, a nie w to w co ja chcę by się ubierali! Komentować Sebastianów w luźnym ztroju, że oni to nie są męscy, męskie są tylko garnitury!
2. Żeby nosić sukienki trzeba mieć poczucie, że jest sie ładną, a wiele z nas nie ma tego poczucia, gdyż często w szkole były przez was nazywane pasztetami. Pamiętacie jak robiliście w klasie listę dziewczyn od najładniejszych do najbrzydszych, otóż to zostawia na dziewczynach spore rany na psychice jeśli są na samym dole tej listy. Śmieszne, ale prawdziwe. Żeby nie czuć sie w sukience jak świnia we fraku trzeba mieć jakieś poczucie atrakcyjności, poczucie, że jest się ok. I nie chodzi tu tylko o wagę, ja mam wagę ok, ale i tak sukienek nie noszę.
3. Nie chcemy wulgarnych, obleśnych spojrzeń. Nie wiecie jak to jest być babą w sukience, Wszyscy się gapią, jakby zobaczyli celebrytkę. Dlatego wolimy szare uniformy, bo przynajmniej jest spokój i możemy normalnie chodzic do sklepu i żyć bez ciągłej obserwacji i komentarzy "a widziałeś tę co przechodziła"? "no hehe"
4. Wiele kobiet uważa, że ma niezgrabne nogi, grube łydki, więc po co pokazywać?
5. Inne baby potrafią skomentować "a ta co się tak wystroiła" " w tym wieku kolorowe kwiatki hehe". "Jak ona sie nie wstydzi pokazywac tych grubych nóg" ---tutaj autentycznie słyszałam takie tekst dziewczyny z którą szłam o innej kobiecie przechodzącej. Ja oczywiście powiedziałam, że każdy ma prawo sie ubierać jak chce.
Na razie tyle pamiętam, jeszcze jakieś powody macie #rozowepaski? #tylkosukienki #ubierajsiezwykopem #ladnapani #nogiboners

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wiecie dlaczego nie nosimy sukienek...

źródło: comment_yKifOCXbEvFaU5HcJ49mzvSiHaWLwadS.jpg

Pobierz
  • 93
@AnonimoweMirkoWyznania:

Żeby nosić sukienki trzeba mieć poczucie, że jest sie ładną, a wiele z nas nie ma tego poczucia,


Polecam dalej #!$%@?ć burgery z McDonalda i popijać je Coca-Colą albo Fantą.

Wiele kobiet uważa, że ma niezgrabne nogi, grube łydki, więc po co pokazywać?


Lepiej leżeć na kanapie z wiadrem ciastek, cukierków i chipsów oraz dożywotnim zapasem Pepsi, niż iść na siłownię, aerobik, rower, albo najzwyklej w świecie pobiegać/chodzić.

Inne baby
Eeee... hm.
Wiec tak-dobrze dobrana sukienka może podkreślić figure nawet mimo np.duzej pupy i ud, gdzie spodnie te wady uwydatniaja.
To raz.
Dwa- spojrzenia...to chyba bardziej w głowie siedzi :> dookola tyle szczupłych i serio zgrabnych dziewczyn, że raczej na nie się gapia, a nie na te, co ladowaly na końcu list.

Ja jako powód odwieszenia kiecek do szaf prędzej bym podala konieczność golenia nog :p (jak ktis ma ciemne i szybkorosnace
OP: @RocketQueen: Wow, ale prymitywizm od "damy" noszącej sukienki. Sukienka nie zastapi klasy. Czy ja kogoś obrażam w moim wpisie? Podaję powody dla których kobiety nie noszą sukienek. A jaki śmieszny hejt ;/ że gruba, że brzydka. dla tych którzy są cieakwi dlaczego tak jest i jęczą, że mało sukienek na ulicach ten post jest jak prezent, bo pozwala zrozumieć. A tu przekleństwa i chamstwo...interesujące.

To jest anonimowy komentarz.
Ten
WykopowyZiomek: @werazlasu: Nie zrozumiałaś postu i piszesz jak typowa baba bez analizy treści tylko próbując komuś wbić szpilę ;/ Podaję powody dla których wiele osób nie nosi sukienek, to nie jest post o mnie a tu jakieś jadowite baby mają ubaw ;/

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na
BogatyJegomość: @monox12: Ale dlaczego? to w wielu przypadkach jest prawda. boicie się prawdy? nie wiem w jakim świecie żyją faceci, ale oni chyba naprawdę myslą, że szczytem marzeń kobiety jest uwaga facetów i gotowanie im obiadów (co widać po milionach plusów jakie ostatnio dostała taka jedna co obiad ugotowała :D :D) jesteś kobietą marzeń bo umiesz mi usługiwać i mi gotować :DDD

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na
@AnonimoweMirkoWyznania: ale zwroc uwage, ze poczucie seksownosci i urody nie jest zalezne od ubioru.
Kobieta atrakcyjna - i taką sie przede wszystkim czujaca- bedzie seksowna nawet w dresie.
To naprawde siedzi w glowie, pewnosci siebie i poczucia kobiecosci.

Nieraz znacznie bardziej efektowne są kobiety, ktore wcale nie wydaja sie specjalnie atrakcyjne, a te niby ladne i zgrabne wgladaja jak jakies bezksztaltne worki po ziemniakach, bo trzmaja sie krzywo, garbia sie i