Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie dlaczego nie nosimy sukienek? My, czyli kobiety, dziewczyny. (Ten post jest dla wszystkich jęczących, że baby mają nosić sukienki, bo oni tak chcą)
Jest wiele powodów.
1. Nie chcemy nosić czegoś tylko dlatego by się wam przypodobać. To tak jakbym powiedziała, że lubię jak faceci noszą garnitury i potem będę się żalić w internecie, że tylko co czterdziesty nosi, jak oni śmieją ubierać się w to , co chcą, a nie w to w co ja chcę by się ubierali! Komentować Sebastianów w luźnym ztroju, że oni to nie są męscy, męskie są tylko garnitury!
2. Żeby nosić sukienki trzeba mieć poczucie, że jest sie ładną, a wiele z nas nie ma tego poczucia, gdyż często w szkole były przez was nazywane pasztetami. Pamiętacie jak robiliście w klasie listę dziewczyn od najładniejszych do najbrzydszych, otóż to zostawia na dziewczynach spore rany na psychice jeśli są na samym dole tej listy. Śmieszne, ale prawdziwe. Żeby nie czuć sie w sukience jak świnia we fraku trzeba mieć jakieś poczucie atrakcyjności, poczucie, że jest się ok. I nie chodzi tu tylko o wagę, ja mam wagę ok, ale i tak sukienek nie noszę.
3. Nie chcemy wulgarnych, obleśnych spojrzeń. Nie wiecie jak to jest być babą w sukience, Wszyscy się gapią, jakby zobaczyli celebrytkę. Dlatego wolimy szare uniformy, bo przynajmniej jest spokój i możemy normalnie chodzic do sklepu i żyć bez ciągłej obserwacji i komentarzy "a widziałeś tę co przechodziła"? "no hehe"
4. Wiele kobiet uważa, że ma niezgrabne nogi, grube łydki, więc po co pokazywać?
5. Inne baby potrafią skomentować "a ta co się tak wystroiła" " w tym wieku kolorowe kwiatki hehe". "Jak ona sie nie wstydzi pokazywac tych grubych nóg" ---tutaj autentycznie słyszałam takie tekst dziewczyny z którą szłam o innej kobiecie przechodzącej. Ja oczywiście powiedziałam, że każdy ma prawo sie ubierać jak chce.
Na razie tyle pamiętam, jeszcze jakieś powody macie #rozowepaski? #tylkosukienki #ubierajsiezwykopem #ladnapani #nogiboners

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wiecie dlaczego nie nosimy sukienek...

źródło: comment_yKifOCXbEvFaU5HcJ49mzvSiHaWLwadS.jpg

Pobierz
  • 93
OP: @RocketQueen: Nie umiesz czytać, nie jestem gruba.
@werazlasu: Przecież spojrzenia Januszy to obleśność poza skalą, po co się wystawiać na ich widok?
@csmrex: Potrafisz pisać mniej chamsko i bardziej do rzeczy? Twoja wypracowania pewnie składały się z trzech słów w tym dwóch przekleństw.
@ZjadamChmury: W tyłku byłeś, ciemność widziałeś.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Zkropkao_Na