Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego wszyscy tak forsują robienie bachora i ustatkowanie się w jak najmłodszym wieku? Zaczęło się już na studiach, wszyscy #!$%@? jak to w końcu chcieliby znaleźć tą jedyną i założyć rodzinę. Teraz mam 29 lat, mieszkam z różowym, oboje pracujemy i zarabiamy całkiem dużo jak na polskie standardy. Wracając do domu mogę odpocząć zamiast słuchać darcia mordy dziecka. Różowa może zająć się swoimi sprawami zamiast zmieniać pieluchy. Gdy mamy wolne od pracy to zwiedzamy świat. Śmiecham ze swoich znajomych którzy w wieku 20-25 lat zostali młodocianymi januszami i porobili sobie dzieciaki, brali śluby itd xDD Jak można pozbyć się najpiękniejszej rzeczy w życiu - wolności i młodości, tylko dlatego że społeczeństwo wywiera na młodych presję żeby się ustatkować xD Do młodszych mirków - nie idźcie tą drogą co większość społeczeństwa.
#oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #zwiazki #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 74
5a12257599: @Existanza: @wubba_lubba_dub_dub: @KORraN: @AgentGecko:
A mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytania?

Pytanie nr 1: Czy taki plan (osiągniecie takich zarobków) jest realny?

Pytanie nr 2: Czy jestem po prostu niedzisiejszy czy jednak nienormalny?


Średnio mnie obchodzi jakie rady dla mnie macie, chciałem się głównie dowiedzieć czy jestem staroświecki czy chory psychicznie, oraz czy takie zarobki na pierwszym stopniu studiów są realne.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował:
@AnonimoweMirkoWyznania:

A mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytania?

Pytanie nr 1: Czy taki plan (osiągniecie takich zarobków) jest realny?


Pytanie nr 2: Czy jestem po prostu niedzisiejszy czy jednak nienormalny?

Jakich zarobków? Jaki plan? > AnonimoweMirkoWyznania

@AnonimoweMirkoWyznania:
Re: OP
To jest OK. Jak najbardziej skuteczna taktyka, przynajmniej dla niebieskich. Dla większości ludzi, nie widzę potrzeby żenienia się przed 30-stką. Lepiej później, jeśli będziemy w rozsądny sposób o siebie dbać (nie
Oczywiście, nawet jak facet wcześnie obczai sobie fajną dziewczynę -- może jest alfą, może szczęściarzem -- i zrobi dziecko, to też dobrze. Wtedy krótko po 40-stce już ma spokój: dziecko odchowane i wykopane z domu. Także obie taktyki mają swoje plusy.


@Sh1eldeR: jak ja nienawidze takiej gadki. tak jakby zrobienie gówniaka było na jakiejś liście najważniejszych spraw w życiu i każdy musiał to odhaczyć. jak już odhaczy to może żyć dalej...