Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego wszyscy tak forsują robienie bachora i ustatkowanie się w jak najmłodszym wieku? Zaczęło się już na studiach, wszyscy p--------i jak to w końcu chcieliby znaleźć tą jedyną i założyć rodzinę. Teraz mam 29 lat, mieszkam z różowym, oboje pracujemy i zarabiamy całkiem dużo jak na polskie standardy. Wracając do domu mogę odpocząć zamiast słuchać darcia mordy dziecka. Różowa może zająć się swoimi sprawami zamiast zmieniać pieluchy. Gdy mamy wolne od pracy to zwiedzamy świat. Śmiecham ze swoich znajomych którzy w wieku 20-25 lat zostali młodocianymi januszami i porobili sobie dzieciaki, brali śluby itd xDD Jak można pozbyć się najpiękniejszej rzeczy w życiu - wolności i młodości, tylko dlatego że społeczeństwo wywiera na młodych presję żeby się ustatkować xD Do młodszych mirków - nie idźcie tą drogą co większość społeczeństwa.
#oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #zwiazki #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HotKiciaMrau:
Bo tak trochę jest. Może żyć dalej w innym trybie. Gówniak to ważne i satysfakcjonujące zajęcie, ale... na cały etat. Do tego dochodzi praca, sen i parę innych pierdół. Nie wspominając o tym, że gówniak zwyczajnie wymaga znacznych zasobów pieniężnych, których nie można przeznaczyć na inne przyjemności. Normalka.

Odchowanie gówniaka pozwala wrócić do częstszego robienia tych innych rzeczy i innych przyjemności. Doba ma po prostu ograniczoną liczbę godzin.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania a co śmiechowego jest w tym, że ktoś chce żyć inaczej niż Ty? To życie z "bachorem", które dla Ciebie jest tak beznadziejne i żałosne, komuś może dawać takie szczęście jak Tobie podróżowanie i Twoja wolność. Dzieci to nie tylko darcie mordy, osrane pieluchy i udręka. Przedstawiasz to w taki sposób, jakbyś był królem życia, a ci wszyscy swoje życia przegrali, bo mają dzieci. Ja też mam i jakoś nie
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: przecież lepiej zdychać mając 70 lat bez szklanki wody, bo i tak nic wtedy już się nie zrobi poza czekaniem na śmierć, niż gnić za życia mając 30 lat i nieumiejętnie balansując z-------l w pracy, przy pewnie jeszcze jakimś kredycie i przy dziecku, licząc na to że kiedyś daleko w przyszłości to się tą szklanką wody zwróci.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak źle z dzieckiem bo wymaga wysiłku?
Na c--j mi pies, karmić trzeba kupy sprzątać, weteryniaż kosztuje.
Na c--j mi wyjazdy, sporo kosztuje, męczące.
Na c--j mi odwiedzać rodzinę, paliwo kosztuje, potem oni przyjadą i będzie trzeba też coś przygotować, wysprzątać i czasu kupę tracić.
W ogóle po co żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdemu jego p---o. Ja jestem w takim samym wieku co ty i sytuację życiową mam co najmniej podobną (duże miasto, dobre zarobki, co najmniej 1/2 pensji łącznie odkładamy korzystając w pełni z życia i wydajemy na podróże, byłem już w ponad 30 krajach świata) ale jakoś rok czy dwa lata temu poczułem, że trochę brakuje mi w tym wszystkim celu, sensu. I tak oto za pół roku zostanę tatą
  • Odpowiedz
a później oni będą śmiać się z Ciebie jak będziesz na starość sam, będziesz miał Alzheimera to cię przywiążą do łóżka w jakimś ośrodku i będziesz srał pod siebie, aż zdechniesz - bo nie będzie nikogo, komu by na tobie zależało.


@no_i_w_ogle: Widze zyjesz nadzieja, ze dzieci wezma Cie chora do domu, beda opiekowac sie Toba do smierci, zmienia pieluche itd. Obudz sie, to nie te czasy, ludzie sa zabiegani,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Szkoda zachodu. Tyle wpakować hajsu w guwniaka i go w-----ć z chaty w wieku 15 lat.

Coś Ci się pochrzaniło z matmą ;-)

Jak się człowiek dorobił gówniaka wcześnie, w podanym przez OP przedziale 20-25, czyli powiedzmy mając 23 lata, to "krótko po 40-stce", tj. mając np. 42 lata można mieć gówniaka w wieku
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: no to inna sytuacja: partner Cię zostawia, rodzice i rodzeństwo nie żyją, zostajesz sam jak palec. Większość znajomych ma rodziny i nie ma dla Ciebie czasu. W wieku 50 lat znalezienie nowych znajomych to ciężka sprawa. Masz kupę hajsu, ale nie masz już na co tego wydawać. Płaczesz z samotności. Nie trzeba brać kredytu i balansować w pracy mając dziecko. Dziwnie sobie to wyobrażasz, albo masz jakąś bardzo kiepską
  • Odpowiedz
a później oni będą śmiać się z Ciebie jak będziesz na starość sam, będziesz miał Alzheimera to cię przywiążą do łóżka w jakimś ośrodku i będziesz srał pod siebie, aż zdechniesz - bo nie będzie nikogo, komu by na tobie zależało.


@no_i_w_ogle: największa pierdoła w temacie. a skąd masz pewność, że dzieci nie ruszą w świat i nie wrócą się opiekować rodzicem? Albo po prostu będą miały to w dupie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kocham Cie :D w końcu przeczytałam coś bliskiego memu sercu a nie sranie pierdzenie jak to w życiu szklanki wody mi nie będzie miał kto podać - otóż będzie miał kto. Moj ukochany facet i moja przyjaciółka. Porządzą mi nawet szklankę wódki jesli bede chciała.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jeżeli posiadanie dziecka postrzegasz tak jak napisałeś(darcie mordy ) to współczuję. Ja mam dziecko od niedawna wracam z pracy śpi w nocy śpi placze jak jest głodne i nie nazwał bym tego darciem mordy. Posiadanie dziiecii nie przeszkadza w zwiedzaniu swiata. Może lepiejj że nie masz dzieci. Obudzisz się jak będziesz miał 40 lat i twoje plemniki już nie będą na tyle aktywne by coś zdziałać. Wtedy zrozumiesz
  • Odpowiedz