Wpis z mikrobloga

Czy ludzie, którzy robią duże zakupy z powodu święta (jednodniowego) to debile?

#takaprawda #patologiazewsi

Czy ludzie, którzy robią duże zakupy z powodu święta to debile?

  • Tak 53.2% (1307)
  • Nie 46.8% (1150)

Oddanych głosów: 2457

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hacerking: Po pierwsze - #!$%@? ci do tego.
Po drugie powodów dużych zakupów może być wiele - długi weekend (przedłużony urlopem), jakaś impreza (bardzo częste), czy po prostu normalne coweekendowe zakupy, o któe się jakiś Wykopek #!$%@?.
  • Odpowiedz
Debilami są ludzie, którzy z niewiadomych przyczyn interesują się kto i kiedy robi jakie zakupy.

@kiken: Zdelegalizuj socjologów, analityków, agencje PR, publicystów i innych.
  • Odpowiedz
@hacerking: ja tak tylko przypominam, że niektórzy ludzie robią w sobotę zakupy tygodniowe, dwutygodniowe, a nawet i miesięczne, a później mają przez ten czas spokój.

Ja wczoraj zrobiłem pełną wielką torbę zakupów, a nie kupiłem praktycznie nic. Czy jestem debilem?
  • Odpowiedz
@hacerking: o tu #!$%@?. Przez ciebie nie zrobiłem zakupów (bo jak? nie chcę być debilem) i teraz nie mam nic do jedzenia. Wie ktoś czy jest coś może czynne dzisiaj?
  • Odpowiedz
@hacerking: z jednej strony to zabawne że z powodu jednego dnia ludzie nagle robią zapasy jak na wojnę, w sklepach jest 5x więcej ludu i każdy z wielkim koszykiem wypełnionym po brzegi.

z drugiej zabawne jest to że masz z tym problem skoro też, zakładam, byłeś wtedy na zakupach i widocznie te tłumy cię tak oburzyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz