Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co byście wybrali?
Dziewczyna nr: 1.
9,5/10; włosy do pasa, pupa 10/10, piersi również 7/10. Inteligentna, czasami taka "niepoprawna-pozytywna wariatka" - znacie takie ;). Pali papierosy i ma troche #!$%@? przyjaciółki. Zainteresowań brak (chyba, że shopping [XD] i spotkania ze znajomymi to hobby). Myślę, że dałoby się na nią wpłynąć na tyle, żeby rzuciła fajki i poszła ze mną jakieś sporty pouprawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziewczyna nr: 2;
7/10; Inteligentna, pasjonatka (tańczy i jeździ po całej PL), fajna pupa, cycków brak (w grudniu jak skończę mase #mikrokoksy to będę miał większe piersi niż ona :?).
Czasem się dziwnie zachowuje, na każdy komplement reaguje jakbym ją złotem obsypywał - chyba brakuje jej bolca :]. Nie pali, czasem wyskoczy na jakąś domówkę ale na pewno nie jest tą "pozytywną wariatką, nie znasz nie oceniaj". Przyjaciółki też ma całkiem spoko.

Co robić?? Oczywiście skala podana jest wg. metod wyznaczonych przez Ruhensteina i uwierzcie mi - jakbym wrzucił zdjęcie dziewczyny nr. 1 na #prokuratorboners to zdjęcie znalazłoby się w gorących.
Obie dziewczyny 18 lat.
Pytanie głównie do #niebieskiepaski, nie potrzebuję żeby #rozowepaski mnie tu umoralniały, opisałem figurę bo w taki sposób chyba najłatwiej przedstawić sytuacje panom :_).

#tfwnogf #zwiazki #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 39
OP: @Prokurator1990 własnie o to się trochę martwię, bo ona jeszcze nigdy nie miała chłopaka (serio!) i też jest trochę taką cnotką, więc jest również dziewicą (na 99% ( ͡° ͜ʖ ͡°))
I nie wiem czy warto jest się w to pchać, bo może być bardzo zakochana i chodzić za mną cały czas, albo może tak jak mówisz na obozie coś odwalić.

@The_Starfish zastanawiam się, bo nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak zabolcujesz te (niby) 9,5/10, to zobaczysz, ze nie ma w tym niczego specjalnego, odhaczysz sobie na liscie "to do" i nie bedziesz sobie pluc w brode jak wiecej taka okazja sie nie nadarzy.

A takich 7/10 "w miare spoko" pewnie bedziesz miec jeszcze troche do wyboru.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja kiedyś wybrałem numer 1, studentka prawa, 9/10 i nie żałuję. Teraz zrobiłem się trochę kabanem a nadal mam taką sarenkę, hie, hie. Tylko że jestem chyba dużo starszy od Ciebie. Młody jesteś i się zastanawiasz, chyba masz mniejsze szanse u tej pierwszej i kombinujesz xD . Zapytaj ją kuźwa jeszcze o oceny w szkole xD
Edit: a tak całkiem na serio to tylko Ty możesz to wiedzieć (PS nawet
@AnonimoweMirkoWyznania: W przypadku gdy wybór masz pomiędzy 7 a 9 to bierz tą która jest inteligentniejsza... Gdyby wybór był pomiędzy 5 a 7 to wtedy można byłoby brać ładniejszą o ile 5 nie rozwalałaby 7ki intelektem... Życie to nie jest tylko uroda swag i ruchanie... Szukasz kogoś na całe życie a nie od pierwszego strzała z lędźwi. Bierz kogoś w miarę zbliżonego intelektem.