Wpis z mikrobloga

@BlueKygo: crucial, bo porównujesz większy dysk z mniejszy, 250GB evo vs MX300 lepszym byłby ten ten pierwszy, szkoda, że już wszystkie mx200 zostały sprzedane, ale jeżeli masz do wyboru 275 vs 120GB to wybór jest oczywisty.
Generalnie myślę właśnie o takim zestawieniu: Lapto + ten crucial + dokupić 8gb ramu


@BlueKygo: Myślę, że byłby ok, możesz jeszcze popytać/posprawdzać czy nie mieliby go w komputroniku w tej samej cenie z systemem, ostatnio jak patrzyłem to zeszłym im wszystkie sztuki, a x-kom podniósł cenę na ten bez systemu o 100 zł. Dysk na m.2 przed chwilą przejrzałem, zostaje ci chyba ten mx300.
@Pustulka: Dzięki wielkie za pomoc, jeszcze dwa pytanka
1. Ten laptop acera lepszy będzie niż ten msi co podałem?
2. Jaki ram dokupić (8GB)

Jak chcesz to podaj adres bitcoin to Ci przeleję coś na piwko za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Ten laptop acera lepszy będzie niż ten msi co podałem?

Tak, ewentualnie jakiś outlet w stylu della xpsa 15 9550 bądź della precisiona 5510(tutaj akurat szkoda, że były ledwie kilka dni po 4k)

2. Jaki ram dokupić (8GB)

DDR4 2133 so-dimm, jeżeli na allegro będą za dużo chcieli to sprawdź jeszcze na forum http://www.nhl.pl/index.php?showforum=35 albo zapytaj czy ktoś nie ma do sprzedania
@BlueKygo:

Jak chcesz to podaj adres bitcoin to
@BlueKygo: BTC poleciały, sorki że teraz ale dopiero do domu wszedłem. Z tego co polecasz na stronie nie mogę znaleźć nic za bardzo w komputroniku/x-kom, a nie wiem jakie sklepy są jeszcze godne zaufania i mają placówki.
@BlueKygo:
Trudno mi powiedzieć czy będzie i w jakiej cenie, dolar poleciał w dół zakupy robili po wyższym kursie, do premiery 1050 i 1040 wciąż daleko, ba nie było zapowiedzi nawet desktopowych kart, więc nie wcześniej niż październik. Szykują im się żniwa wrzesień/październik z uwagi na zakupy laptopów do szkoły, na studia, więc pewnie coś jeszcze sprowadzą.