Wpis z mikrobloga

@pawlo74: David Semen (błąd celowy) to znany wśród twitterowych traderów counter-indicator i idiota. Zawsze trzeba robić odwrotnie niż on mówi. Widziałem na własne oczy, jak przekonywał do kupna Etheru na górce a potem przez cały czas jak bańka pękła. Chyba nawet sprzedał trochę w największym dołku :P.
Żeby nie było - Shillbertowi też nie ufaj. Nikomu nie ufaj. No może jedynie BTCexpertom i Burgonom ( ͡° ͜ʖ ͡°
@ch00dybcn: dobrze usłyszeć coś takiego, bałem się już, że jest tu ktoś kto wierzy takiemu leszczowi jak Davidek a Barry no cóż, nie wiem nie słyszałem, nie ufam mu, myślę, że już dawno pogonił swoje ETC ale pochwalam to co zrobił. Jeżeli on był powodem to ok, chociaż pewnie byli i tacy, którzy inwestowali w to bez względu na niego.
@pawlo74: Nie śmieje się z tych idei (są słuszne) tylko z naiwności tych, którzy wierzą Shillbertom i innym na słowo i na tej podstawie dokonują inwestycji. Seaman Ameryki nie odkrył ale pewnie sporo osób straciło dużo pieniędzy na ETC. I tak jestem pod wrażeniem, że na razie to wszystko się trzyma na 0.0031, bo mogło być dużo gorzej. Na pewno to nie jest jeszcze koniec. Zobaczymy co się stanie z przelanymi
I tak jestem pod wrażeniem, że na razie to wszystko się trzyma na 0.0031, bo mogło być dużo gorzej.


@hughmm: Dla mnie jak i wielu innych ETHF nie ma już żadnej wartości, powtarzam ŻADNEJ!!! Manipulowany krypto fiat.
W porównaniu do ETC to bitcoin jest największym da świecie pump and dump. Pomyśl o tych co kupili w szczycie.
Ja pakowałem w to kasę od samego początku żałuję, że nie dorwałem tego jeszcze
To jest moja trzecia przejażdżka tym razem jestem w plecy od 0.0038 ale przeżyję to.


@pawlo74: Nie tylko Ty.Nie przejmuj się.Sprzedaż dużo wyżej.Tak sądzę.Ja także jestem trochę w plecy.Wszedłem nawet wyżej niż Ty.Co prawda tylko za pół bitka.No ale dla mnie to bardzo dużo.
Trezor będzie wspierał ETC


@pawlo74: Dzięki za info.Właśnie też zamówiłem trezora.Wyszło razem z expresową przesyłką,kablem mikroUSB i rabatem z hasłem BITFINEX łącznie: 0,1911 BTC.Mam nadzieję że szybko dojdzie do mnie.
@ch00dybcn: dlatego skończyłem z dźwignią. Podziękuj eterowym fanbojom fiata. Podobno jeszcze mają sporo tego do zdumpowwnia. Ja miałem farta z kolej. Sprzedałem minuty przed dumpem i odkupiłem w dumpie ale żałuję, że niżej nie ustawiłem bida. Jest dobrze nic tego pociągu już nie zatrzyma. Popyt na ETC wydaje się być nienasycony.