Wpis z mikrobloga

@Burgon: Mówiłem w niedzielę, że Barry 'Shillbert' pewnie sprzedaje swoje ETC podczas gdy cała gawiedź wierzyła, że będzie zrównanie cen z ETH. Co się stanie z ETC? Nie wiem, ale pompa była rozkręcona przez Barrego i tylko o to mi chodzi, bo niektórzy tutaj mu wierzyli bezgranicznie.
@hughmm: no przestań przez chwilę subskrybowałem tego David Seaman ale nie długo to straszny eterowiec i fudster dla bitcoina. Teraz jak go widzę to bebechy mi się przewracają. Jak nawet Barry pompuje to ja jestem z Barrym, niech ginie kryptowalutowy fiat. Kto z Was popiera takie manipulacje jak #!$%@?ły się w eter fiacie? Głowa mała.
wg mnie ten cymbal jest pod nickiem elysian i burgon, zeby uniknac multikonta pisze z telefonu pod nickiem elysian, a z kompa pod nickiem burgon, uzywa dwoch kont, aby nas dodatkowo zmylic. On pisze w taki sposob, ze odrazu to widac


@TakiSeLogin: Tyle,że ja nie znam @elysian a tym bardziej Pepciem nie chciałbym nawet być.
i po co mnie dałes do obserwowanych jak nawet z tobą nie zamieniłem słowa


@kry24: Bo ciekawe rzeczy piszesz czasem.Chodzi o to że jak dodałem sam tag #kryptowaluty to często nie widzę odpowiedzi w danym wątku,a tak jak kilka osób dodam,to mam powiadomienia jak ktoś zareaguje.Prosty powód.Bez podtekstów.Rozczaruję Ciebie,ale Pepciem nie jestem.I nawet nie chciałbym być.Dodałem też do obserwowanych kilka innych osób,które w ciekawy sposób się tutaj wypowiadają.Po to jest ta