Wpis z mikrobloga

@StarsThief: To, że ktoś używa zwrotów typu Szanowna Pani i pisze gramatycznie i ortograficznie bez zarzutu nie znaczy, że ta odpowiedź jest kulturalna. Ktoś od PR Villi wypomina gościowi wagę i rozmiar, sugeruje naganne zachowanie dzieci i lenistwo. Gdyby napisali tylko o sprawach technicznych (grzejnik, prysznic) to luz ale oni jadą kogoś kto zostawił u nich kasę ad personam. A jeśli te drzwi od kabiny rzeczywiście wypadły, to jest to wina
Pobierz floplikea_fish - @StarsThief: To, że ktoś używa zwrotów typu Szanowna Pani i pisze gr...
źródło: comment_JkoTmkK8YjWjA8CsgUjASldbvTv0cp5d.jpg
@flop_like_a_fish: Babsko zostawiło u nich pieniądze - w zamian za konkretną usługę/towar (przecież to nie była darowizna), a następnie ewidentnie się mści za to, że ktoś zwrócił uwagę jej Brajankowi. Wg mnie odpowiedź hotelu/villii była jak najbardziej w porządku. Baba i tak do nich nie wróci, bo ją tam obrażajo, znajomym także nie poleci, a w internecie może szkalować. Kolego, zasada klient - nasz pan, nie oznacza, że klient może ci
@StarsThief: często kiedy czytam takie komentarze jak ten który wrzuciłeś na mirko, zastanawiam się jak by wyglądała ta kwestia gdyby grażyna musiała się podpisać imieniem i nazwiskiem. Na prawdę mnie to ciekawi.
Ciągle widzę jakieś mściwe próby uwalenia komuś interesu, bo bezczelnie zwrócił uwagę, nie spodobał się albo krzywo spojrzał. A później prawda wychodzi na jaw. Za kimś już się smród ciągnie (często nieuzasadniony) a krytykant ma w d*pie bo jest
@nogazwezza: Następny, który nie rozumie na czym polegają relacje hotel - gość. Nie jestem mężem tej baby i ani jej bronię ani jej nie ganię za jej opinię, po prostu moim zdaniem odpowiedź pensjonatu była nieodpowiednia i nieprofesjonalna. Baba wypisując rzekome wady pokoju nie wyzywała właścicieli od leni, grubasów czy skąpców tylko konkretnie napisała co jej zdaniem było nie tak. Właściciel nie przyjął krytyki i pozwolił sobie na wycieczki osobiste (stąd
@flop_like_a_fish: tak właśnie czytam co tu się #!$%@? i jak po Tobie jadą i w sumie trochę mi się wierzyć nie chce. Nikt nie ma zielonego pojęcia co tam się wydarzyło, ale każdy już wie, że to wina grubej baby i jej brajanka. #!$%@? z tym, że w życiu raz tylko wypadły mi drzwi od kabiny prysznica i były właśnie #!$%@? zamontowane. Nie wiem jak dobrze zamontowane drzwi mogą wypaść. Nikt
@000loki: czyli z mojej wypowiedzi wyciągnąłeś tyle że zjechałem wspomnianą kobietę na podstawie czego?
Nie czytaj może drugi raz mojego komentarza bo może dojść do ciebie, że zrobiłeś z siebie idiotę przypieprzając się do mnie nim przeczytałeś ze zrozumieniem komentarz który był wyrazem zastanowienia nad pyskatością niektórych ludzi jaką umacnia u nich anonimowość. Tyle.
A co do reakcji hotelu - dno i muł. dno i muł pobudzone z resztą pewnie tą