Wpis z mikrobloga

Ciekawostka na dziś.

Jak to jest być ex-hiper-grubasem z genetyką uniemożliwiającą palenie mięśni.

Pomiar obwodu łydki - 52 cm. Jako że nogi wcześniej musiały nosić przeszło 170kg wagi, to wykształciły w tym punkcie gigantyczną masę mięśniową, jednocześnie mam genetykę która sprawia że prawie w ogóle nie palę mięśni (a dodatek supli powoduje wręcz wzrost na redukcji) więc masa mięśniowa na nogach pozostała mimo utraty 50 kg wagi (30kg od rozpoczęcia siłowni).

Chyba zamienie sobie wtorkowe i czwartkowe sesje Cardio na sesje interwałowe na powietrzu póki ładna pogoda jest. Biega mi się wręcz fantastycznie, stałem się obrzydliwie wręcz szybki, znajomi mają problem z dotrzymaniem mi kroku gdy gdzieś idziemy a jeszcze 3 miesiące temu było:
"CHOPAKI POCZEKAJCIE NA MNIE!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"JUŻ NIE BĘDĘ GRUBY ANYMORE, CHUDY TEŻ K****A NIE BĘDĘ!"
-- Cytat - Paweł Rak (2015)

#silownia #rottredukcja #dieta #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 9
  • Odpowiedz
@Borntobefit: dziennik prowadze od kiedy chodze na silownie czyli od 152kg, spadek do 123kg w prawie 3 miesiace. 27 lvl

@berti: Od 170kg do 152kg nie cwiczylem a masa miesniowa pozostala ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak samo bylo jak 4 lata temu zrzucilem sama dieta, masa miesniowa utrzymywala sie
  • Odpowiedz
@corpseRott: bo masz tyle dostępnego tłuszczu, że organizm nie ma potrzeby korzystania z mięśni. Rozwinę tylko to co pisałem. Trening siłowy jest bodźcem który zapobiega paleniu czegokolwiek innego niż tłuszczu czy glikogen. Pamiętaj o tym. Redukcja z treningiem siłowym jest o wiele zdrowsza niż na przykład robienie tylko cardio
  • Odpowiedz
@corpseRott: Czym mierzyłeś bf? Bo tanita to #!$%@?.

Znalazłeś jeden magiczny sposób na dużą łydkę, koksy Cię nienawidzą. Serio, łydki spędzają sen z powiek wielu pakerom.

Ciśnij dalej mirku, szanuje i (duchowo) wspieram.
  • Odpowiedz