Wpis z mikrobloga

Wiecie co Mirki, tak sobie poczytuje w wolnym czasie od paru dni te Wasze mirko wyznania i mirko podrywy - i wiecie co sobie myślę - że z takim podejściem jak ma większość z Was to Wy daleko nie ujedziecie.

Wy podchodzicie do związków jak do kontraktu - ja jestem 8/10, mam dobrą pracę, jestem fajny i interesujący, oczekuję w zamian od laski tego i tego. O, ta jest 9/10, ma fajne cycki i ambicje, pobożna katoliczka z dobrej rodziny to do niej zastartuje. Z tym całym swoim desperackim mirko podejściem, że macie ileś tam lat i musicie wyjść z przegrywu szukacie na siłę, na już teraz, umówiłem się i to ma zaskoczyć, bo ja nie chcę być sam, bo się koledzy śmiejo, przecież nie umawiam się, żeby mieć koleżanki - JA CHCĘ MIEĆ DZIEWCZYNĘ W KOŃCU!!

Nie lubicie kobiet - kobiety to dla Was worek na spermę, który ma służyć Waszemu zaspokojeniu, i to jest też przyczyna Waszego przegrywu. Dla Was kobiety to są dziwne istoty, z którymi nie ma sensu utrzymywać relacji koleżeńskich, bo po co, przecież one są głupie i nie mają żadnych zainteresowań? Kobiety są tylko do ruchania i do gotowania, dla bardziej statecznych Mirków - do bycia matkami ich dzieci. Albo ich matkami.

Jak wybrana przez Was na obiekt podrywu Mirabelka zobaczy Wasze ciśnienie i desperację to o ile jest ogarniętą panną - #!$%@? szpagatami. Uda Wam się może zbajerować jakieś równie zdesperowane brakiem chłopa Karyny, których poziom intelektualno-emocjonalny utwierdzi Was w przekonaniu że 'baby są jakieś dziwne'. Normalni kolesie nie są mizoginami - lubią dziewczyny, albo przynajmniej traktują je jak ludzi. Dzięki temu kobiety ich lubią, w ich towarzystwie są jakieś laski, co zwiększa szansę, że trafią na swoją wybrankę. Mogą też zagadać przez neta i zrobią dobre wrażenia, bo laski chętnie się umawiają z sympatycznymi, pozytywnie nastawionymi do życia kolesiami bez ciśnienia na związek na już.

Powalczcie ze swoją mizoginią, bo nie wyjdziecie nigdy z przegrywu.

#podrywajzwykopem #zwiazki #oswiadczenie #tfwnogf #przegryw
  • 64
@Darka89
@BRZUCHOMOWCA
@r_dest
@zombiag
@MaxiimumR
@szatniarka
@Warszawiak_01
@alicemeow
@janeeyrie
@Instynkt
@kliknij_tutaj
Ja nie rozumiem, w ogóle po co spieszyć się, aby szukać związków z przeciwną płcią?
Przecież życie nie polega, aby być z kimś. Od samotności się nie umiera ( ͡° ͜ʖ ͡°). Można rozwijać swoje zainteresowania, podróżować, spotykać się z znajomymi, bawić się, tworzyć, wyobrażać sobie świat stworzony naszymi pastelami.
Nie lubię desperackich poszukiwaczy miłości, bo oni
@Darka89:

Wy podchodzicie do związków jak do kontraktu - ja jestem 8/10, mam dobrą pracę, jestem fajny i interesujący, oczekuję w zamian od laski tego i tego. O, ta jest 9/10, ma fajne cycki i ambicje, pobożna katoliczka z dobrej rodziny to do niej zastartuje.

Darka... czy naprawdę to dobry pomysł, by wspominać o takiej analizie i kontrakcie ze strony facetów? Świadomych facetów?

Akurat dla większości chłopów, kryterium doboru i wartościowania
@Darka89: ja tam zaplusowałem. Większość facetów, którzy rozumieją jak działa związek i mają udane związki, małżeństwa takie gównowizje jak tutaj (mówię o tych komentarzach, o których wspominasz w swoim) obchodzi wielkim łukiem i nie komentuje, bo i po co.
Reasumując, bo na prawdę nie chce mi się i nie mam czasu odnosić się z osobna do każdej kwestii:
- do wszystkich piszących - 'nie wiem po co to tutaj piszesz, czego się spodziewałaś, to grochem o ścianę, zbierasz zjebki, po co Ci to' - a czemu wrzutki trolli miałyby jakoś wpływać na wyrażanie przeze mnie swojej opinii, czy one mnie osobiście dotykają?
Ja się nie żalę, wyrażam tylko swoje zdanie, nie
kobiety dostały swoją wartość z kosmosu?? Ciekawe.

Tak, dostały. W momencie urodzenia. Tak dziala spoleczenstwo i rowniez ma to ostatecznie podloze ewolucyjne i biologiczne.

Sto tysiecy lat temu, w 50-osobowej grupie, utrata kobiety istotnie zmniejszala mozliwosci rozrodcze grupy. O pare procent. Nie da sie tego obejsc, bo urodzenie dziecka to nie chwila. To okolo roku pracy macicy (wliczajac 3 miesiace odpoczynku).

Utrata samca... Nie zmniejszala mozliwosci reprodukcyjnych praktycznie w ogole. Zaplodnienie kobiety
@Darka89: Też to zauważyłam. Dużo mężczyzn lubi seks, ale nie lubią kobiet. Kobiety pociągają ich tylko fizycznie, ale już nie intelektualnie czy emocjonalnie. Troskę, zrozumienie, dzielenie się swoimi myślami mają zarezerwowane dla innych facetów - najlepszych kumpli. Z tych wpisów tutaj i na innych portalach można wysnuć wniosek, że rozmawianie z dziewczynami na randkach to wielka strata czasu jeśli nie zakończy się seksem, podczas gdy z kumplem rozmawia się bardzo często