Wpis z mikrobloga

#ukraina Oddaliśmy prawie cały sprzęt wojskowy Ukrainie. Znajomy co pracuje w wojsku mówi że nasze magazyny są już prawie puste bo oprócz tego co oficjalnie to duża część sprzętu idzie pod stołem .W razie ataku na nasz kraj możemy jedynie liczyć na sojuszników z nato bo sami oddaliśmy prawie wszystko ukraińcom i nie mielibyśmy się czym bronić.Pięknie PiS nas rozbroił mam tylko nadzieję że po wyborach ktoś za to beknie #polityka
  • 40
@Maniek81
spokojnie, mamy Rosomaki, jednego Borsuka, Raki, K9 Thunder i parę sztuk K2 i Abramsow.

Do tego mamy około 200 Leopardów w wersjach A4, A5, 2PL/M1 i o setkach stacjonujących czolgow amerykańskich i brytyjskich.
@Maniek81: Poprawiłem trochę Twój wpis maniuś:

"Rozwaliliśmy prawie cały sprzęt wojskowy na Ukrainie. Znajomy Wania co pracuje w wojsku mówi że nasze magazyny są już prawie puste bo oprócz tego co oficjalnie to duża część sprzętu idzie pod stołem za wódkę. W razie ataku na nasz kraj możemy jedynie liczyć na sojuszników z OBUZ bo sami oddaliśmy prawie wszystko ukraińcom i nie mielibyśmy się czym bronić. Pięknie Putin nas rozbroił mam