Wpis z mikrobloga

#siecikomorkowe #tmobile #orange #plus #internet #internetmobilny #pakietinternetowy
Szukam taniego internetu prepaid, potrzebuje kilka GB wykorzystac w okresie okolo miesiaca. Jakie sa teraz najlepsze (i zarazem najtansze :D ) opcje taki jednorazowy internet? Chodzi mi o laczna sume starter+wymagane doladowanie do zakupu/otrzymania pakietu.

wiem o tanich pakietach #mobilevikings, ale oni pracuja na nadajnikach #play wiec tak troche mniej mnie to interesuje ;)

A... i LTE brak (w modemie ;) )

  • 17
Sprawdź też aero2 jak będziesz porownywal z podpowiedziami innych Mirków.


@lukasgl:

aero2 (przynajmniej w darmowej wersji) wycina dostep do niektorych stron i nawet podmiana DNSow na googlowe nic nie daje.
@sylwek2k
Miałem na myśli ofertę komercyjną.
Swoją drogą zaciekawiłeś mnie bo nic o tym nie wiem a zdarza mi się korzystać z darmowego aero2 kilka razy w roku. Jakie strony blokują?
Jakie strony blokują?


@lukasgl:

nie mam ich listy, po prostu pare razy bylem zmuszony skorzystac z ich uslug i strony mi sie nie ladowaly (mimo ustawienia na kompie googlowych dnsow). Zmiana sieci na jakakolwiek inna, powodowala ustapienie problemow :)

Miałem na myśli ofertę komercyjną.


@lukasgl:

Wiem, ale skoro na darmowej robia mi "schody" to niech gina :D nie bede jeszcze ladowal w nich kase :D

moze byc i orange free
@sylwek2k: Nie musisz doładowywać za 25zl po co?. Możesz nawet za 5zl, ba nawet chyba nie musisz, jak kupisz starter za 5zl i wyślesz sms na ten pakiet to chyba przyzna ci kredyt na pakiet:D oddasz przy następnym doładowaniu :P.W kazdym razie za 25 nie musisz
pakiet 6zl na koncie masz 5. Pakiet jest wazny 30 dni, waznosc konta to co innego( w orange wysylasz sms i masz rok waznosci)


@Solitary_Man:

jak dobrze zrozumialem: kupuje starter za 5 zeta, mam na nim 5 zeta na wykorzystanie, doladowywuje go za 5 zeta i kupuje pakiet za 6 zeta. I zostaje mi 4 zeta na premium sms-a do #!$%@? na dziffki? ;)
@sylwek2k: na karcie mlodszej niz 93dni rok waznosci kosztuje 3zl :p potem za darmo.
Ja bym wszedl do pleja, kupil starer internetowy za 9zl (albo za darmo je dają) zarejestrowal go i dostal 100gb wazne rok bo co miesiac samo z siebie wpada 250mb ktore przedluza te 100gb.
Ja bym wszedl do pleja, kupil starer internetowy za 9zl (albo za darmo je dają) zarejestrowal go i dostal 100gb wazne rok bo co miesiac samo z siebie wpada 250mb ktore przedluza te 100gb.


@prawdziwek:

tylko mam kiepski zasieg wlasny pleya ;)

na karcie mlodszej niz 93dni rok waznosci kosztuje 3zl :p potem za darmo.


@prawdziwek:

nie potrzebuj na rok, tylko na miesiac :P