Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Opiszcie osobę w której jesteście teraz zakochani/zauroczeni albo po prostu bardzo na nią lecicie ;)
To bardzo ciekawe jakie rzeczy w ludziach was przyciągają. Super by było jakby było duzo odpowiedzi i to odpowiedzi szczerych. Moze ktoś kogoś kocha za tyłek, a ktoś inny za skomplikowany zestaw cech psychofizycznych. Może ktoś kto czyta ten wątek będzie miał cechy jakie tutaj będą opisane i będzie mu miło, ze komuś mogą sie podobać. To jest idealny wątek by opisac wasze zakazane/skryte zauroczenia o których nikomu nie mówicie, nikt się nie dowie, bo jest anonimowo :P #tfwnogf #zwiazki #seks #ladnapani #ladnypan

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Opiszcie osobę w której jesteście t...

źródło: comment_obCEq7ZBvo818NWfbvN4NsrvKDUEF1T1.jpg

Pobierz
  • 30
Anon: niebieski pasek here
dla mnie laska musi być fizycznie ładna, ale nie podoba mi sie klasyczny typ urody tzn czesto zdarza sie ze podoba mi sie dziewczyna ktora znajomi oceniaja na 5/10, czy tam 6/10
przewaznie jest to jednak dziewczyna ktora znam i wiem ze jest inteligentna i nie jest karyna
czasami jak zagadam do jakiejs ktora wydaje sie fajna to po 5 minutach rozmowy juz nie mam ochoty z
OP: @GoSiulKa: Wiedziałam, że ktoś się do tego przyklei :P Ogólna wymowa posta jest taka, że chodzi bardziej o zauroczenie, zafascynowanie. Choć moze to też opowieść o tym co kochasz w swojej drugiej połowie.
A więc...masz kogoś takiego o kim możesz tu napisać?

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
Napisze krótko...Z charakteru: czuły, opiekuńczy, wrażliwy, inteligentny, pomocny, zabawny z poczuciem humoru... Moge zawsze liczyć na Jego wsparcie. Z wyglądu: piękne zielone oczy, brunet, wysoki, szczupły. Uwielbiam Jego dłonie i słodki uśmiech. ()
Rozowy pasek: No to jak juz piszemy w kim jestesmy zakochani, to opowiem o moim niebieskim. (zakladam, ze zakochanie w zwiazku tez sie liczy w tym temacie, a nie tylko takie zakazane albo nieodwzajemnione)
Kocham mojego niebieskiego przede wszystkim dlatego, ze jest dobrym człowiekiem. Ma dobre serce, lubi dzieci oraz zwierzeta. Jest pracowity, zaradny. Zawsze znajdzie wyjscie z nawet trudnej sytuacji, obojetnie czy to on ma jakis problem czy ja. Kocham
a Ty z naiwnych


@rdza: Każdy ma swoją definicję miłości. Moja nie musi być taka jak Twoja.( ͡º ͜ʖ͡º)

A co z urodą

Serio jesteś w stanie kogoś kochać za urode? Uroda to tylko cecha, która nas w kimś pociąga, ale jak to sie ma do miłości?
Ideałów nie ma, a idąc Twoim tokiem rozumowania, powinnam nienawidzić za wady.( ͡º ͜ʖ͡º)
Serio jesteś w stanie kogoś kochać za urode?


@GoSiulKa: Nigdzie tak nie napisałam, natomiast nigdy nie uwierzę, że można się zakochać (czy później - kochać miłością romantyczną) w kimś kto nas w żaden sposób nie pociąga fizycznie. Podobnie nie uwierzę, że można zakochać się w kimś kogo uważamy za głupca.

"nie kocha się za coś, tylko mimo wszystko"


@GoSiulKa: Czyli byłabyś w stanie pokochać kogoś głupiego, okrutnego, niezadbanego?
Ladna twarz, specyficzny ksztalt zuchwy/twarzy/kosci policzkowych. Rumience, duze oczy (morski/czarny/inny gleboki)

Szczupla, wysoka <175cm o kobiecych ksztaltach (20%bf)

Wiele zainteresowan, spostrzegawcza, inteligentna, madra, troche cyniczna, racjonalna, lojalna, szczera, majaca poczucie humoru, rozmowna, ekstrawertyczka, wychodzaca z inicjatywa, niezachowujaca sie banalnie.
@GoSiulKa: nie kocha sie pomimo. Juz troszke zyje i troszke widzialam, tego typu teksty najczesciej uzywane byly przez kobiety w niesatysfakcjonujacych zwiazkach w ktorych partner mial sporo za uszami, i to rzeczy ogromnego formatu typu znecanie sie, picie, nie szukanie pracy, albo przez kobiety bardzo mlode, dziewczyny wrecz, ktore takich rzeczy naczytaly sie w powieściach romantycznych albo na sile staraly sie zmienic swojego misiaczka na lepsze.
Kocha sie za cos- za
Kocha sie za cos- za to, ze ktos Ci imponuje, za to ze jest dobrym i inteligentnym czlowiekiem, za to ze ma zestaw cech pozadanych przez Ciebie zyciowo, za to ze reprezentuje soba cos wartosciowego


@Shyvana: Jeśli znasz kogoś z takimi cechami od 2 tygodni, to też go kochasz?
Zakładając, że są to cechy przeze mnie pożądane, to co jeśli ten zestaw posiada kilku moich kolegów, a nie kocham żadnego z
Jest dziewczyna w której się kocham od 4 lat, oczywiście ma mnie w dupie i nigdy nie będziemy razem, ale co robić, miłość ślepa jest.

Jest kompletną odwrotnością "księżniczek" i "karyn": ogarnięta, pracowita, potrafi być stanowcza, trochę przywódcza, nie boi się powiedzieć co myśli jednocześnie zawsze gdzieś z boku, nigdy nie w centrum zainteresowania, nie zabiega o atencję, zazwyczaj cicha i na boku, nie wrzuca durnych fotek na fb, nie ma instagramów
W sumie to nie wiem, czy ma mnie w dupie, na zajęciach na uczelni nam (przynajmniej mi) fajnie się gadało, ale nie miałem odwagi nigdzie jej zaprosić. Nie miałem odwagi nic zrobić.

( ͡° ʖ̯ ͡°)