Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Opiszcie osobę w której jesteście teraz zakochani/zauroczeni albo po prostu bardzo na nią lecicie ;)
To bardzo ciekawe jakie rzeczy w ludziach was przyciągają. Super by było jakby było duzo odpowiedzi i to odpowiedzi szczerych. Moze ktoś kogoś kocha za tyłek, a ktoś inny za skomplikowany zestaw cech psychofizycznych. Może ktoś kto czyta ten wątek będzie miał cechy jakie tutaj będą opisane i będzie mu miło, ze komuś mogą sie podobać. To jest idealny wątek by opisac wasze zakazane/skryte zauroczenia o których nikomu nie mówicie, nikt się nie dowie, bo jest anonimowo :P #tfwnogf #zwiazki #seks #ladnapani #ladnypan

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Opiszcie osobę w której jesteście t...

źródło: comment_obCEq7ZBvo818NWfbvN4NsrvKDUEF1T1.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Shyvana:
@GoSiulKa:
@rdza:
Brakuje mi tu jednego argumentu przeciwko "kochaniu za cos". Ktos zawsze bedzie mial tego czegos wiecej - inteligencji, poczucia humoru, magnetyzmu, wiedzy itd. Musi byc wiec cos wyjatkowego, iskra ktora rozpala ognisko na dluzej.
  • Odpowiedz
NiebieskiAnon: Skromna, nie jakaś atencjuszka, nie karyna, ale też nie jakaś aspołeczna (obracała się głównie w gronie koleżanek), wesoła, raczej inteligentna, wierząca.
A jeżeli chodzi o wygląd to mi się bardzo spodobały jej blond włosy: no po prostu piękne. Tylko szkoda, że ciągle je zawiązywała w kucyk, bo najładniej wyglądała, jak miała rozpięte...

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
Anon: Ja to przede wszystkim lecę na kobiety za ich tyłek. Nie zwracam w ogóle uwagi na piersi, byleby jakieś były, bo to odróżnia różowe od niebieskich, ale tyłek... Uwielbiam jak jest duży, szeroki, po prostu jak różowa ma na czym siedzieć. A figurę gruszki uważam za najseksowniejszą.
Jakoś nie lecę na wychudzone dziewczyny, czy "szczupłe", jak te, które często trafiają się na #ladnapani. Nie lecę na modelki. Lubię, gdy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja kocham moją dziewczynę za to jaka jest. Za to, jak patrzy na świat, za to jak dba o swoje otoczenie. W sumie kocham ją za to, że jest. Nie wyobrażam sobie kochać z dupę czy za to, że woli koty od psów. Albo kocha się całość, bez interesu albo wcale. Jeśli chodzi o to co mi się w Kobietach podoba z wyglądu to zdecydowanie lubię średniej wielkości piersi -
  • Odpowiedz