Wpis z mikrobloga

Mireczki - wczoraj wydałem najlepsze 27,34zł w tym roku ;). Otóż spontanicznie ze swoim różowym uderzyliśmy do #manufaktura w #lodz na naleśniki od "PanKejk"... a ja swoim roztargnieniu zostawiłem tam torebkę z zakupami (2 pary spodenek). Oczywiście o wszystkim zorientowałem się dopiero, gdy wróciłem do domu. Szybko popędziłem do lokalu, gdzie wesoła p. Natalia, która znalazła reklamówkę, od razu na wstępie powiedziała "mamy coś dla pana", gdy tylko mnie zobaczyła. Chciałem p. Natalii kupić naleśnika w jej restauracji, żeby się odwdzięczyć, lecz odmówiła :P. Nalegałem na jakąkolwiek inną rekompensatę, ale cały zespół mówił, że nie potrzeba. Mimo wszystko poszedłem do sklepu i kupiłem p. Natalii i zespołowi Soplicę Orzechową i mleko - robi się z tego drink, który nosi dumną nazwę "Monte", bo rzeczywiście tak smakuje (należy nalać wódki i mleka w proporcji 1:3 lub 1:4 i wymieszać, polecam ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Wszystko opakowałem w fajną torbę z sowami, wpadłem do tego zespołu i zostawiłem podarunek.

I co się okazało? Okazało się, że dla nich to był niespotykany gest ze strony gościa lokalu! A mnie było BAAARDZO miło, że mogłem się tak odwdzięczyć. Wielokrotnie też podkreślałem, że taka postawa się chwali, aby wiedzieli, że nadal warto być dobrym człowiekiem. Tyle się słyszy o buractwie osób, którym się odda np. zgubiony telefon, a które zamiast chociaż podziękować, mają jeszcze pretensje, że "tej rysy na ekranie nie było", albo że "musieli daleko jechać". Osobiście na wykopku wolę poczytać takie wpisy, więc sam się takim dzielę. Zespół super, pogadaliśmy sobie jeszcze trochę i chyba wszyscy byli zadowoleni z całego galimatiasu.

Uwierzcie mi, że wczoraj dzięki całej tej sytuacji naprawdę świetnie się czułem... i uwierzcie mi, że właśnie dla takich chwil


#truestory #feels
thus - Mireczki - wczoraj wydałem najlepsze 27,34zł w tym roku ;). Otóż spontanicznie...

źródło: comment_iGs3nyNu58JzccYJKTcqmdRmiGUzqARd.jpg

Pobierz
  • 86
@Deszczyk:
1. Spodenki kosztowały 78,9.
2. Ona mi ich nie ukradła, ja je zostawiłem, a ona je znalazła.
3. Równie dobrze nie musiała oddawać, ale zawinąć dla siebie i tyle.
4. Okazało się, że ci ludzie są uczciwi, więc odbiłem piłeczkę.
5. Fotkę zrobili oni sobie, gdy ja już dawno byłem w podróży do domu, a wrzucili ją na swojego fb, bo obiecałem im wystawić opinię na temat lokalu.